Wasza wola w PDA

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Gabriel w 06 Sie 2011, 17:34

"Ten kto słucha tej wiadomości niech wie że moje PDA wpadło w wielką kupę burera...i...żeby zeszedł z mojej nogi... ludzie, dostałem od burera pralką... dla waszej wiadomości w moim schowku jest 150 :wódka: i... mam skrytkę w moim miejscu na stacji PKS...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... w Janowie... o ile Hawajczyk nie wypił bo coś za często gada o raju i Aloha!...akratsfadlkkhkhhkhk..."
"Fuj!"
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Reklamy Google

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez kasjusz21996 w 22 Wrz 2011, 21:05

Nieznajomy... Jeśli słuchasz tej wiadomości, to wiedz, że coś się dziej... <kaszel> przepraszam, to tylko moje wypaczone poczucie humoru hehe. Wiesz... za życia uwielbiałem niekrytego krytyka. Oj ale o czym ja tu ci gadam słuchaj uważnie: prawdopodobnie jestem teraz martwy... Jeśli na moim ciele są ślady uderzeń mutanta i wokół mnie jest dużo krwi to wyjmij broń i zaciągnij moje ciało gdzieś dalej, a potem dokończ słuchanie. Jeśli jestem lekko poszarpany i nie mam krwi, to uciekaj stąd, przed ucieczką podgłośnij PDA i połóż obok mnie dobry granat. Jeśli jestem podziurawiony przez naboje <kaszel> to możesz być spokojny. Pytasz czemu tak dużo wariantów śmierci? Hehe cóż jestem w Zatonie... Plączą się tu różne mutanty- tak pijawki jak i inne. Jest tutaj także dużo bandytów. To co słuchasz będzie długie, ponieważ <kaszel> jestem lekko zraniony po dostaniu anomalią grawitacyjną, wykrwawiać się będę długo, ale nie mam już siły, aby szybko się poruszać, a Skadowsk daleko... <kaszel>. Tak więc słuchając tego prawdopodobnie jesteś bezpieczny. Proszę cię... <kaszel> wyciągnij mój telefon, mam go w prawej kieszeni od spodni. Wyślij sms-a z wiadomością, że Kasjusz nie żyje do numerów: Mama, TataLondyn, Przemek4, Hełp, Paweł3, Didek, Klara, Babcia, Ziemek. Wyślij Mamie pieniądze i dokumenty osobiste- znajdziesz je u mnie w portfelu i w skrytce na Skadowsu-(tej mojej nie twojej). Ak 101 i Karabiniera zatrzymaj- pierwszy jest ulepszony na celność i obsługę, a drugi na obsługę i niezawodność. W skrytce znajdziesz inne bronie. Mój pancerz- jeśli na ciebię pasuje, to weź sobie, a jeśli nie, to... później ci powiem. Więc właśnie... Jeśli nie ruszasz się z zony, to wyślij moje ciało z moim listem ze skrytki, pda i kombinezonem(jeśli go nie używasz) do Polski. Jeśli chcesz wyjechać z Zony, to pojedź do Polski, do miejscowości Brody... tam oddaj moje PDA mojemu koledze Przemkowi, spytasz się o niego mojej babci, jej adres jest w liście w skrytce. Jeśli nie będziesz używał kombinezonu, to zostaw w Polsce, u babci. Na miejscu pójdź do dziadka i powiedz do niego tak: Kasjusz jest martwy ale kazał powiedzieć, że nadal cię nie lubi(powiedz to "nie lubi" tonem z naciskiem na "nienawidzi"). I jeśli możesz zaopiekuj się moim psem, jeśli się na to zdecydujesz, to powiedz mojemu dziadkowi: I Kasjusz powiedział mi żebym zabrał ździcha!. Tak czy siak przypilnuj przy okazji, żeby mnie godnie pochowano! <długi straszny Kaszel z flegmą i wyziewami> Tak powoli umieram najwyraźniej, pozdrów kolesi ze Skadowska, Trapera, Wano, Hawajczyka i Garriego na Janowie. Pozdrów Oziorskiego. Pilota pozdrów gdziekolwiek jest O! I wujka Jara też. Udanego życia życzę! Mam drobną nadzieję, że przeżyję ale małoprawdopodobne. Pamiętaj, że byłem Katolikiem! A! <kaszel z duszeniem się> byłbym zapomniał! Mój komputer i gry to daj Przemkowi lub mojemu bratu! Mam nadzieję, że nie jesteś bandytą i powinności też nie lubię, mimo, że z nimi nie walczę. Jeśli jesteś przedstawicielem jednej z tych frakcji <długi duszący kaszel z flegmą>, to wierzę, że macie swój honor i sumienie, i oddacie to dobrym stalkerom. Najlepiej Saszy, albo Wani. Aha <kaszel>, jeśli przeżyję, to wykasuję ten śmieszny testament hehe. ''Podstępny plan zabicia głowy całej rodziny
Bycie wykonawcą wyroku zostało zaplanowane
Wszyscy moi kumple to mafijni kolesie lubiący szaleć
Gdy napadamy na kogoś - ja uderzam pierwszy
Mogę zatracić się we własnych myślach
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki
Czarnuchy dostają w skórę
Pozostają blizny i wspomnienia z pola bitwy
Mógłbym przysiąc, że ujrzałem Diabła na dnie pustej szklanki po Hennessey
Który ostro ze mną rozmawiał
Krzyczę 'je*ać policję' kiedy wożę się nocą po mieście
Dzieciak pozbawiony kontroli,
Zmierzający ku niebezpieczeństwu
Jaka jest tego przyczyna?
Bez ostrzeżenia - śmierć wszystkim nieznajomym
Być może jestem szaleńcem
Czarnuchem z bronią w ręku - który wysyła innych w objęcia Morfeusza
Przysiągłem bezlitosny odwet
Nie ma nic bardziej ponurego
Zamknij oczy - i wsłuchaj się w balladę zmarłego żołnierza''

zw 2
''Całkowicie zagubiony
Odwet za każdą cenę
Najważniejsza jest zemsta - jeden ruch i koniec z frajerem
Nigdy już o nim więcej nikt nie usłyszy
Jedyny świadek krzyczy 'Okrutne morderstwo! Morderstwo!'
Wypalam - powiedz mi ziomek, co teraz widzisz?
Ślepego mężczyznę i martwe ciało
Jestem gotów do opuszczenia miasta
I zgarnięcia kasy
Skumałem się z Kastro
Ziomek musiał strzelać do policjantów z oddziału specjalnego
Durni gliniarze chcieli nas wykiwać
Nigdy w życiu!
Zabrali moją kasę i towar
Pora im za to odpłacić
Zakradłem się niepostrzeżenie
Z dwoma glockami kalibru .45 - czas na grę o przetrwanie
Powiedz mi Panie, czego chcesz?
Nikt nie wyszedł po śmierci narkotykowego bossa
Sytuacja jest krytyczna
Nie ma nic bardziej ponurego niż ballada zmarłego żołnierza''

zw 3
''Wznieś ręce ku niebu frajerze
Kiedy rozbrzmiewają moje glocki
Czarnuchy nadchodzą - i bum!
Kto chciałby się ze mną zmierzyć?
Tak bezlitosny, że budzę wśród czarnuchów przerażenie moimi balladami
Rozumiesz mnie?
Teraz jestem capo
Ale pewnego dnia stanę się donem
I do tego czasu pozostanę silny
Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji
Walę w moich wrogów niczym czubek
To dla wszystkich czarnuchów z 60-letnimi wyrokami
Żyjących w bezustannym bólu
Kolejne samobójstwo na więziennym oddziale
Latam prywatnymi samolotami i staram się przeżyć
Dla wszystkich ziomków, którzy już nie powstaną
Jedyne co jest nam obiecane to śmierć czarnuchu
Weź głęboki oddech - to może być twój ostatni
Taka jest rzeczywistość
Poczuj to i oddaj się fantazjom
Nie ma nic bardziej ponurego
Posłuchaj tej ballady zmarłego żołnierza''

outro:
''Dedykuję to Kato, Mentalowi i wszystkim czarnuchom, którzy odeszli
A także Mutlu, Geronimo - wszystkim wojownikom po naszej stronie.
Wszystkim żołnierzom; wszystkim, którzy przechodzą przez codzienną walkę
Wszystkim ambitnym czarnuchom z kasą
Wszystkim, którzy chcą część z tego, ale nie zabierają (innym)
Policja tak bardzo się nas boi, a federalini? Znają nas.
Chcą nas widzieć martwych, mają listy gończe z naszymi podobiznami
Chcą widzieć mnie zakutego w łańcuchy? Te czarnuchy przestaną oddychać
Zanim wsadzą mnie do pudła, zgotuję im Piekło
Moje pistolety gotowe do strzału i rządzę całą pieprzoną ulicą
je*ać policję. Policja? To my kontrolujemy ulice czarnuchu.
Oni nie wiedzą, co jest grane, pół świata chce być taka jak ja
Multimilioner - kurna, nie jest to sprawiedliwe, ale wiesz...
(to jest ballada o zmarłym żołnierzu)'' Ah a ja dedykuję to tobie i Wani i Saszy i innym Kolesiom, to my kontrolujemy zonę Stalkerze czyś Rusek, czyś Ukrainiec, Polak czy kto jeszcze... Aha I Piep*zyć Monolit! <dławiący kaszel> Piepr*yć wojskowych heheh...< śmiech przeradzający się w powstrzymywany kaszel> Moje ostatnie podejście.
"Today is gonna be the day that they're gonna throw it back to you... By now you should've somehow realised what you got to do..." - Oasis
http://www.anarchifaq.most.org.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=Mrgh4eK9e5Q
Awatar użytkownika
kasjusz21996
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 24 Sty 2011, 16:51
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 02:04
Miejscowość: Brody/Londyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Red Liquishert w 13 Lis 2011, 18:57

13 listopada 2014 roku, godzina 19:23

Cholera... Oberwałem.. Kuricz, Bawół i Feler nie żyją... Zenek dogorywa obok mnie... Kur*a!

13 listopada 2014, godzina 20:00

Kończą mi się bandaże... Zenek chyba nie żyje <rzygnięcie krwią>... cholera...
Tylko samotnicy znają szyfr, którym zakoduję moje ostatnie słowa... WIĘC NIE PRZECZYTASZ ICH, CHOLERNY WOJAKU!

Kod: Zaznacz wszystko
Do samotnika, który znajdzie moje PDA (nie jest przy mnie...)
Ulepszone SGI 5k z granatnikiem M203 ukryłem w starej, ukrytej piwniczce w mojej chacie w Czerwonym Lesie, niech ten, który je znajdzie niech dobrze z niego korzysta.


Dobrze więc, teraz ukryję PDA, tamten kamień jest odpowiedni... Dobra, PDA ukry <strzały> aaargahgaeggghh!
Bydlę z pana, panie Red

Za ten post Red Liquishert otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive pan kozaq.
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez impulse_101 w 13 Lis 2011, 19:48

"...chciałbym na Wawelu"
Image

Za ten post impulse_101 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor, Gizbarus, TESKO, Gavdylenko, Paus, Szczur.
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez r4inb0wTM w 29 Kwi 2012, 13:18

28 kwietnia, 13:42.

Pogoda jest ładna, wrony latają, a my tu siedzimy w obozie zamiast polować na mutanty. Koszmar ! *słychać krzyki* Co to ma być ? Pójdę to sprawdzić.

10 minut później.

O nie ! To niemożliwe ! Czy to *spogląda na trupa* Striełok ? ku*wa jak on zginął ? *słychać ryki* Zbliżają się. Czas uciekać.

Kilka minut później w opuszczonej chacie.

Chyba je zgubiłem *mówi zdyszany* Jeśli to moje ostatnie słowa wypowiedziane w tym PDA to ukryje wartościowe rzeczy w tym oto pustym plecaku pod pękniętym parapetem. Są tam *przygląda się uważnie* z 10 kozaków, 5 apteczek i chyba Winchester 1887, ale nie jestem pewny czy to on.

28 kwietnia, 18:40.

Głucho, cicho. Nawet za cicho. *schyla się pod okno* Ktoś idzie. Muszę się schować. *wówczas zza oknem przechodzi patrol Monolitu* O nie ! To Monolit ! *odwraca się po czym spogląda na piwnice, zapalone światło* Ukryje się tam.

Po zejściu do piwnicy.

*zamyka klapę od piwnicy* Tu mnie nie znajdą. *odwraca się, za nim 3 pijawki* Nie ! *wyciąga Black Kite* Odejdźcie ! Agrhghghghghhgghghhg *połączenie się urywa, słychać szum*.

3 dni później...

*mówi mocno wykrwawiony* Pijawki zasnęły *kaszlnął* Stalkerze, jeśli to czytasz to wiedz, że znajduje się w Czerwonym Lesie i jestem w trzecim domku na *słychać strzały*... *głos wojownika monolitu* Za Monolit !

r4inb0wTM
Wygnany z Zony

Posty: 81
Dołączenie: 12 Lut 2012, 08:30
Ostatnio był: 18 Maj 2012, 19:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -5

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez STALKIER998 w 29 Kwi 2012, 16:08

Nie ! NIeee! Aaaaaa... Boli! Głowa! Dźwięki w głowie ! <strzały> <kaszlnięcie> Długo nie wytrztymam! <stukot butów o beton> Jestem w piwnicy, chyba uwolniłem się od mocy kontrolera. Ale i tak długo w tych warunkach nie wytrzymam. Nie mam żywności, wody. Snajper postrzelił mnie w ramię... nie mam bandaży ani apteczek... Zostało mi tylko zmówić modlitwę, upić się i zastrzelić. Jeżeli kogoś by to interesowało to podam współrzędne schowka, który znajduje się w Janowie. Jeżeli pokażecie moje PDA Hawajczykowi to powie on ci gdzie jest schowek.<przeładowanie pistoletu> <strzał>.
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Ostatnio był: 15 Paź 2020, 20:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez diablodevil78 w 29 Kwi 2012, 21:32

1 Maja, 11:35.
Wchodzę do Labolatorium X8 licząc na to że znajdę coś jakieś ciekawe rzeczy, a poza tym naukowcy prosili mnie abym przeszukał to labolatorium, chcą żebym przyniósł im jakieś informacje dotyczące jakiegoś eksperymentu, nie wiem o co chodzi ale obiecali dużą kasę za pomyślne zrealizowanie zadania.

1 Maja, 16:15.
To labolatorium zdaje się być naprawdę wielkie, chodzę po nim i przeszukuję każde pomieszczenie... *Słychać kroki* Ktoś tu idzie, lepiej się schowam i w razie czego wyjmę broń *Kroki stają się co raz głośne* Jest co raz bliżej lecz niczego nie widzę, pewnie to pijawka, lepiej wyjmę strzelbę... *Słychać strzały* Udało mi się ją zaj**ać. Droga wolna, mogę iść dalej.

1 Maj, 21:09.
NARESZCIE! Udało mi się znaleźć te dokumenty, mogę wrócić.Wracam ale cały czas czuję jakby coś lub ktoś mnie obserwował. Wolę wyjąć broń i trzymać rękę na spuście.*Słychać ciche kroki* Teraz mam pewność, że ktoś mnie śledzi lepiej się schowam za ścianą.*Widać światło latarki* Zdaje się, że to bandyci, pewnie widzieli, że wchodzę tutaj i mnie śledzili.

2 Maj, 05:15.
W ogólne nie spałem, bałem się, że się nie obudzę. Cały czas czuję obecność tych bandytów. Jeszcze trochę i znajdę wyjście.*Słychać strzały* Co do ch**a !? Lepiej przyspieszę.*Coś upada* Jasna cholera coś powybijało tych bandytów. *Słychać bieg* Wyczuło mnie i biegnie za mną ! Muszę uciekać !

2 Maj, 09:49.
Udało mi się dotrzeć do jakiegoś hangaru, zabarykaduję drzwi, schowam się i jeżeli się uda to zobaczę co mnie goniło.*Huk* Coś próbuje wyważyć drzwi, jeżeli mu się uda to już po mnie.*Huk, upadają drzwi* Ttttooo Niby olbrzym! Mam tylko 2 magazynki zapasowe i jeden w karabinie, spróbuję go zabić.*Dźwięk odbezpieczania broni*

2 Maj, 10:15.
Dlaczego on nie chce zginąć ! Wyładowałem w niego wszystkie magazynki, a on dalej biega! Mam jeszcze pistolet... O nie biegnie tu!*Dźwięk przewracających się beczek* Już po mnie... Gdy by ktoś znalazł moje PDA niech odszuka moją skrytkę w jednym z wraków statków w Zatonie...*Słychać bieg* *Broń upada*...
Faber est quisque suae fortunae.=Każdy jest kowalem swojego losu
Mój kanał na Youtube->http://www.youtube.com/user/diablodevil51?feature=mhee

diablodevil78
Wygnany z Zony

Posty: 76
Dołączenie: 04 Kwi 2012, 16:49
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 16:10
Miejscowość: Polska,Hrubieszów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 4

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Szczupak w 30 Kwi 2012, 17:09

Jeśli słuchasz tej wiadomości to znaczy, że granat w plecaku nie urwał Ci ręki, a to już jakieś osiągnięcie... Nie wiem jak umarłem, ale proszę, jak już zabierzesz wszystko co Ci będzie potrzebne, to znowu zaminuj moje ciało. No chyba, że będzie Ci się chciało targać moje zwłoki do najbliższej anomalii termicznej... Nie musisz wysyłać nikomu wiadomości, ani wypijać za mnie Kozaka... Wystarczy ten symboliczny granat pod plecami. Żegnaj Stalkerze i obyśmy się szybko nie spotkali.
W "Zonie" nie liczy się, ile masz pieniędzy, skąd jesteś, jakie masz kontakty... Liczy się jak duży masz magazynek, i jak dużo ich masz.

Za ten post Szczupak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gavdylenko.
Szczupak
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 24 Paź 2010, 21:50
Ostatnio był: 11 Lut 2015, 20:26
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Gavdylenko w 30 Kwi 2012, 18:25

aaaahh...pieprzeni monolitowcy było by wszystko w porządku gdyby nie mutaki.Jeżeli znalazłeś to PDA to znaczy że gryzę ziemie a ty będziesz bogaty ukryłem swój plecak w podziemiach Agropromu.W plecaku znajdziesz łup zabrany z Prypeci a także notatkę z dalszymi instrukcjami.Nie powiem więcej bo jeśli jesteś bandytą albo jakimś materialistą to odpuść sobie bo i tak nie dostaniesz u Sowy nic za to PDA.Jeśli wykonasz polecenia napisane na notatce w plecaku weź dowód i zanieś do stalkera imieniem "Wóz na łajno" weźmie on dowód i da Ci sowitą nagrodę.Prawie zapomniałem "Wóz na łajno" zapyta Cię o hasło powiedz mu:Jesteś głupi powinien odpowiedzieć:No chyba ty.
Ahh kolejne ząbiaki na pewno nie dam im się zabić.Sprawiedliwości stanie się za dość <dźwięk strzału pistoletu>
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez pan kozaq w 02 Maj 2012, 16:05

Drogi stalkerze który czytasz tą wiadomość. Jest już pewne że nie żyję. Pochowaj mnie gdziekolwiek. Ceremonia ma wyglądać tak:
1. Wykopanie dołu.
2. Wsadzenie ciała do dołu.
3. Zaśpiewanie ,, Anielskiego Orszaku"
4. Wylanie 5 kozaczków na ciało (wiem że to marnotrastwo ale tak musi być)
5. Wypicie pożegnalnego.
6. Zasypanie dołu.
7. Rozejście się publiczności.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Wasz sygnał S.O.S.

Postprzez Kill_Flint w 22 Sie 2012, 11:55

Możę był już temat w ten deseń, może nie.
Piszczcie tutaj wasze sygnały o pomoc lub zapis z PDA. W tym lub w tym zawierajcie informacje typu: gdzie jestem, z kim jesteś, co robię, co się stało, co znalazłem itp.
Czekam na odpowiemzi :E

Uwagi moderatora:

Co to znaczy "może był, może nie"? Warn. - Soviet
Bimbru bimbru dajcie, a jak nie to spier*******!

Moje opowiadanie: viewtopic.php?f=85&t=18925
Przeczytaj, skomentuj i oceń!

LA nie będzie.

Kill_Flint
Wygnany z Zony

Posty: 129
Dołączenie: 08 Sie 2012, 12:27
Ostatnio był: 17 Sty 2013, 20:05
Miejscowość: Janów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 15

Re: Wasz sygnał S.O.S.

Postprzez Dziku w 22 Sie 2012, 13:22

**Kordon do Baru**Kordon do Baru**

Bracia! Potrzebujemy wsparcia i pomocy! W wiosce kotów zabrakło wódy. Grupa Lioszki i Wanii Sztukasa szykują popijawę przy ognisku i pozrzucali się na wódę, ale u Sidorowicza brak. Przyślijcie szybko kuriera zanim będziemy mieli straty w ludziach.

**Bez odbioru**
Zono moja, serce moje...

Za ten post Dziku otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Afrose.
Awatar użytkownika
Dziku
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 24 Paź 2010, 20:37
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 19:40
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 32

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości