S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez jaras76 w 29 Sie 2010, 03:57

Stalkera to znam na pamięć,gorzej z czystym niebem bo raz przeszedłem a zewu jeszcze nie skończyłem. To może mamy szansę na taką rodzimą soljanke. Fabułe możemy wymyśleć my.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez Bambosz107 w 29 Sie 2010, 06:52

Fabułę można wymyślić, ale kto to wszystko zrobi? Masz w ogóle pojęcie, jaki to jest ogrom roboty? Według mnie, taki mod nie ma szansy powstać.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez RamzeS w 29 Sie 2010, 08:10

Pytam po co robić drugą NSoylanke? zależy czy byłaby lepsza czy gorsza...

Za ten post RamzeS otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SpasiorWroc.
Awatar użytkownika
RamzeS
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 12 Mar 2009, 16:05
Ostatnio był: 18 Kwi 2017, 19:24
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez Wiewiórka69 w 29 Sie 2010, 10:15

@Bambosz107, moim zdaniem mod może powstać ale tylko przy pracy wielu doświadczonych moderów stalkera, gdy ma się zapał i potrzebne umiejętności..to nie stanowi problemu ogrom roboty.
Z tego co wiem Archara (Twórca Solyanki) próbuje dodać mapy ze stalkera zew prypeci, i są gotowe screeny. Co jakiś czasy wychodzą nowe DOPY, dodatki i tp. Nie odchodząc od tematu.. najtrudniejszym elementem do zaczęcia pracy nad modem są sami ludzie..gdzie znajdziesz cały team tak doświadczonych moderów ?

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez utak3r w 29 Sie 2010, 11:13

Mapy pozbierać w kupę to żaden problem (w zasadzie to nawet mam je już wszystkie pod Zewem). Ale... napisać fabułę do tego, to miesiące (rok?) pracy 2-3 modderów.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 29 Sie 2010, 14:19

Matrix Strefa14 napisał wyżej że nie ma sensu kopiować starej fabuły do nowej gry... A więc rodzi się stary/nowy projekt z nową Fabułą którą możemy napisać my gracze a moderatorzy dostosują ją do tego co już mają. Czyli połączone lokacje z 1,2 i 3 z nową lepszą fabułą nowymi postaciami, artefaktami i wieloma innymi fajowymi bajerami. Zresztą jest tyle MODów w których jest zawarte tyle nowych dobrodziejstw które mogą wejść w skład SUPER MODA. Może my gracze S.T.A.L.K.E.R.a powinniśmy stworzyć listę tego co się by podobało i co byłoby potrzebne w S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost (jak z niedoszłego oryginału) a będziemy mieli coś czego nie dali i nigdy nie dadzą nam producenci kolekcji.
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 29 Sie 2010, 15:19

[STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka". Czytałem recenzje i opisy graczy na temat tego moda i widzę że nie wszystkim się on podoba, ba nie dość że nie wszystkim to ponad połowie tych którzy PRÓBOWALI pograć sobie w rosyjskojęzycznego moda. "Polscy nie gęsi i swój język mają". Więc nie dajmy się zmieszać z ziemią i chociaż spróbujmy czegoś co ma większe szanse powodzenia niż to że się tego nie da zrobić. Zresztą mamy naprawdę wielu Super programistów/moderatorów którzy zamiast bawić się w małe przeróbki w pojedynkę, mogliby się postawić okoniem panu Arhara i i zjednoczyć się i stworzyć własnego moda S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost po polsku. I przestańcie pisać bzdury że się nie da albo jest to trudne bo sam po sobie wiem że nie ma rzeczy niemożliwych.


S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost PL. - Od dnia 29 sierpnia 2010 A.D. nie oficjalną nazwę posiada (jeszcze nieistniejący w
realu) projekt polskiego MODa S.T.A.L.K.E.R. 3in1 łączącego lokacje Cień
Czarnobyla, Czyste Niebo i Zew Prypeci w jedną wielką zamkniętą zonę. Przy
współpracy graczy i moderatorów powstanie nowo napisana fabuła inna od
oryginalnej.
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez Szpagin w 29 Sie 2010, 15:32

Liderzy
Lider bardzo ambitnie zabiera się do zakładania serwera, szuka mapperów, skrypterów, programistów C++, powieściopisarzy, murarzy, piekarzy i sam nie wie czego jeszcze. Na pytanie „a co ty będziesz robić?” odpowiada coś w stylu: „pilnowac pożontku” albo „jeszcze nie wiem”. Oznacza to tyle, że chciałby GM-a za friko, żeby dawać free items kumplom, podczas gdy inni będą harować.
Źródło: nonsensopedia -> OTS
Nie wiem czemu, ale przyszło mi do głowy po przeczytaniu twoich postów w tym temacie. Wpadłeś na zaje*isty pomysł, ale zamiast robić samemu (bo nie umiesz) chcesz, by inni zrobili go za ciebie. Zacznij może od prostych modyfikacji do Stalkera, potem twórz coraz bardziej zaawansowane. W końcu, gdy będziesz miał jakieś doświadczenie, to zbierz ekipę i twórzcie tego supermoda. Poza tym, nie pisze się posta pod postem.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez The Witcher w 29 Sie 2010, 16:22

Mniej więcej tak wyglądała by praca nad tym modem:

http://i37.tinypic.com/1126gt3.jpg

Napisać fabułę to pryszcz, "włożyć" ją do gry to co najmniej pół roku roboty.Nie ma chyba nikogo kto ma umiejętności i zrobił by TAKIEGO moda na życzenie i co najważniejsze: za darmo. I nie myl moderatora z modderem.
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 29 Sie 2010, 18:01

Bo nie umiem, to fakt. Od całkiem nie dawna jestem zarejestrowany na Stalker.pl i dopiero teraz poczytałem o modach do tej serii. O modingu wiem tyle co nic jak ty o wykonaniu powtarzalnego zbrojenia na mur oporowy łączący deski oczepowe z chudziakiem, co najprawdziwsze to nigdy nie grałem w zmodowaną grę. Co najciekawsze to po znalezieniu tylu ciekawostek na ten temat jestem na etapie czytania i przyswajania wiedzy o teoretycznym i praktycznym zastosowaniu modingu w grach na razie. Nie powiem chciałbym umieć robić coś tak konstruktywnego jak mody a zwłaszcza WŁAŚNIE do Stalka (może jakaś podpowiedź co do programu do modyfikowania stalka). A co do przypisywania sobie zasług ludzi którzy ewentualnie podjęliby się DARMOWEJ harówki to raczej by nie przeszło bo nie da się podpisać pod ich zasługami swoim nazwiskiem... "Bohater zostaje bohaterem nawet po swojej śmierci". Jeżeli chodzi o pisanie postu pod postem to przepraszam nie wiedziałem że się nie pisze. Z poszanowaniem SpasiorWroc.
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez m4st3r w 20 Sty 2011, 23:54

Szczerze mówiąc mi nie potrzeba takiego moda... no...chyba, że byłby taki patent, że część pierwsza i druga byla by z grafiką i na silniku Zew'u Prypeci...
A jeśli nie to to jest zbędny mod - nie chcę tak o tej grafice bo nie należę do tych ,którzy uważają ,że najważniejsza jest właśnie ona.
POZDRO 4 All!
m4st3r солдат затмение ... Присоединяйтесь к нам!
Awatar użytkownika
m4st3r
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 05 Gru 2010, 21:41
Ostatnio był: 08 Paź 2011, 22:42
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość