Wasze kryjówki

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Pangia w 18 Maj 2013, 19:45

Sorry za offtop, ale chyba Cię unicestwię, jak jeszcze raz wrzucisz obrazek na TinyPic. Za ch♥ja nie chce toto działać - zamiast powiększać obrazek, przekierowuje na stronę, na której nic nie ma - zarówno z AdBlockiem, jak i bez AdBlocka nic się nie wyświetla.
:

Image
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Kudkudak w 18 Maj 2013, 20:20

To czas najwyższy usunąć tą przeglądarkę, ja na luzie oglądam te zdjęcia i wcześniejsze.

Grzechu - rada na przyszłość, nie pisz posta pod postem tylko edytuj i podbijaj, bo bedom warny :TM:
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive dorian.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Grzechu300 w 19 Maj 2013, 18:15

Przepraszam za podwójnego posta :/
Nie mam pojęcia czy gdzieś jest funkcja "usuń post", jakoś jej nie zauważyłem. :|
Co do Tinypic, zawsze tam wrzucam zdjęcia i jeszcze nikt nie miał problemów z wyświetlaniem.
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Wańka_Wkręt w 19 Maj 2013, 18:35

Grzechu300 napisał(a):Nie mam pojęcia czy gdzieś jest funkcja "usuń post", jakoś jej nie zauważyłem.

Nie zauważyłeś jej, bo jak pod twoim postem, którego chcesz edytować pojawi się nowy post to edytowanie stanie się niemożliwe.

SHOC: Ja swoją kryjówkę mam w obozie stalkerów na zachód od bazy "Wolności" w budynku z drabiną.
Bo jak jakaś pijawka mnie będzie gonić to żeby wspiąć się na górę i ją zestrzelić, albo snajperką wycelować w nadchodzących członków "Powinności". (mam mod, w którym można zacząć grę jako członek "Wolności" )
Grupa Wasi
Image

Wańka_Wkręt
Wygnany z Zony

Posty: 59
Dołączenie: 28 Sie 2012, 11:09
Ostatnio był: 18 Lip 2015, 19:33
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 15

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Grzechu300 w 19 Maj 2013, 18:44

Wańka_Wkręt napisał(a):Nie zauważyłeś jej, bo jak pod twoim postem, którego chcesz edytować pojawi się nowy post to edytowanie stanie się niemożliwe.


:

Image


Nie no, żartuję. :D
Po prostu myślałem że gdzieś ją przeoczyłem. :P
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Świrus w 25 Maj 2013, 22:30

Czerwony Las wpadł mi w oko, szczególnie Mózgozwęglacz. Gdyby była tak możliwość osiadłbym się tam moim Stalkerem na stałe, dlaczego?

To miejsce zawsze było niedostępne dla "normalnych" stalkerów (czyt. przy zmysłach) z powodu dużych emisji psionicznych, kocham miejsca niedostępne w których może przybywać tylko jedna frakcja, Monolit (praktycznie dwie, bo jeszcze Zombie, ale to raczej nie jest złożona frakcja, tylko pojedyncze grupki ). Mógłbym tam ukryć wszystkie swoje skarby, lecz niestety ta lokacja zostaje odblokowana prawie że na samym końcu gry, a przybywa tam jeszcze wojsko, przez co trudno jest tam się osiedlić na stałe ( przy tym wcześniej nie ginąć) ale jak mówiłem, bardzo podoba mi się to miejsce ;)
Image
Naszą Powinnością jest strzeżenie Monolitu!
http://www.youtube.com/watch?v=iODZDLIF ... 0w&index=1

Za ten post Świrus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bandyta Dymitr.
Awatar użytkownika
Świrus
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 24 Maj 2013, 10:03
Ostatnio był: 04 Cze 2013, 08:57
Miejscowość: Mózgozwęglacz
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Voldi w 25 Maj 2013, 22:32

Porażająca logika: ludzie odchodzą w tym miejscu od zmysłów -> przychodzi ich mało -> ŚWIETNE MIEJSCE żeby osiąść na stałe!

Czy wam się nudzi, czy co? Idźcie, pograjcie, a nie posty mało sensowne nabijacie, żeby od wejścia pokazać, że jest się przykładnym forumowiczem. :/

A z resztą... z Monolitianami się nie gada. Do nich się strzela.
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gwizdek, Qahir, Kudkudak, Red Liquishert,
Negative Wańka_Wkręt, Świrus.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Świrus w 25 Maj 2013, 22:35

To jest twoje zdanie, a moje jest takie jak powyżej, uważam że takie miejsce jest dla mnie idealne, zresztą spójrz na mój nick, mówi sam za siebie, podobają mi się miejsca które dla innych są...po prostu dziwne, niedostępne. A co do Monolitu, to te twoje zdanie, komuś może się podobać ta frakcja, to jego zdanie ;)
Image
Naszą Powinnością jest strzeżenie Monolitu!
http://www.youtube.com/watch?v=iODZDLIF ... 0w&index=1
Awatar użytkownika
Świrus
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 24 Maj 2013, 10:03
Ostatnio był: 04 Cze 2013, 08:57
Miejscowość: Mózgozwęglacz
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Wasze kryjówki

Postprzez KSU w 26 Maj 2013, 13:20

A ja się lubię chować w mojej głowie....

Uwagi moderatora:

A ja lubię dawać warny - Soviet
Siczka na prezydenta!!!!

Sprzedam pancernik Bismarck z kolekcji Hachette do złożenia numery 1-140.
Awatar użytkownika
KSU
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 16 Cze 2012, 19:02
Ostatnio był: 07 Paź 2020, 17:18
Miejscowość: Fajniejsza niż Sovieta
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 25

Re: Wasze kryjówki

Postprzez ScaraB w 26 Maj 2013, 20:11

U mnie to było jakoś tak:

SHOC - Tutaj, jako Naznaczony, a później Striełok osiedliłem się w "swojej" skrytce pod Agropromem. Miałem parę miejsc wypadowych, np. na złomowisku na aucie, ale to głównie w kryjówce Striełoka miałem około 90 sztuk broni itp.

CS - Tu to już masakra. Nosiłem tylko około 25-30 kg przy sobie, reszta od razu do sprzedania bo na chleb nie miałem. Dopiero potem zaciągnąłem się do Powinności by zdobyć miliony i mimo że wolę Wolność to Powinność świetnie nadawała się na wartowników mojego schowka w pokoju z trofeami.

COP - W Zewie głównie skrytka w Skadowsku. Tylko raz włożyłem coś do skrzyni w Janowie, by Sęk mógł to ukraść. (Oczywiście nie doliczając zbroi, medykamentów i innych rzeczy, które pojawiały się po odblokowaniu osiągnięcia.)
Awatar użytkownika
ScaraB
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 20 Maj 2013, 15:52
Ostatnio był: 25 Cze 2013, 00:46
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Kudkudak w 27 Maj 2013, 13:44

W spoileruniu bo obrazki som :realcaleb:

Moja ulubiona kryjówka:

:

Uwielbiam Czerwony Las. Jestem Monolitianinem który słucha muzyki organisty zwabiając ich do mojej kryjówki, ale o dziwo strzelają do mnie! Ogólnie, mój mózg już jest na tyle zlazowany, że fale psioniczne mogą mnie jedynie łechtać pod pachami. Jak dostać się do mojej siedziby? Wchodząc na mój teren kierujesz się do znaku:

Image

Kręcisz się w kółko 3 razy krzycząc "i tak Gizbarus mnie wyśmieje". Pokaże się wysłannik sił ciemności, to jest M. Zarząda daniny:

Image

Koniecznie Twoja dłoń musi być pod takim kątem, inaczej przybędzie stado chimer i Cię zje. Dalej wiadomo, natura itd.

Jeśli zrobisz wszystko dobrze pójdzie sobie, tak naprawdę chciałem sprawdzić czy to zrobicie. Wejście do Lasu znajduje się obok bramy lub przy rozwalonym murze. Jeśli wejdziesz bramą na czworaka, nic złego Cię nie spotka.

Image

Przy murze unosi się jednak artefakt - by go podnieść musisz wykrzyknąć do nieba: Przepraszam, Soljanka nie ssie! Teraz artefakt nie zamieni Cię w mięsacza lub rybę z Wietnamu. Uważaj - pole psioniczne jest tu tak wysokie że nawet rozpieprzyło tekstury murka :caleb:

Image

Im dalej w las...

Image

Moja kryjówka mieści się w Wiedźmim Kręgu - ciekawe dlaczego nam zrytą banie? Widzę latające krokodyle i tańczącego z Wolandem polkę Diegtariowa - to są moi strażnicy, by ich przekupić należy przeczytać opowieść o fryzjerze i chlebach i równocześnie opowiastkę o Ulmanie i jego bełcie. Potem zasną, teraz możesz ze mną porozmawiać. Pamiętaj, mam agenta w bunkrze, on sprawdzi czy mnie nie obgadujesz.

Image

Mój drugi agent postara się natomiast ukraść Ci pieniądze, bo w Lesie jest mało dobrego pożywienia.

Image

W jednym miejscu mam też kolegę - jęczy, a czasem próbuje mnie zabić myślami. On też mnie nie lubi. W sumie inni także za nim nie przepadają, bo mieszka sam.

2 pamiątkowe fota z lasu:

Image

Image

Aha: chwała Monolitowi.
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Voldi.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Grzechu300 w 27 Maj 2013, 13:57

Cóż to za zacna modyfikacja, że widać szkła maski przeciwgazowej? Mógłbym prosić o nazwę? ;)
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości