Podziel się Questem

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Podziel się Questem

Postprzez Michu w 11 Lis 2010, 14:06

W związku z tym newsem http://stalker.pl/2010/11/09/konkurs-na ... -2-czesci/, postanowiłem założyć owy temat. Na pewno wiele osób weźmie w tym udział, ale też wiele chciało by ale nie zna angielskiego na tyle dobrze by móc wysłać swoją pracę.

Możemy przedstawić tutaj swoje wymarzone questy do Stalkera 2, oraz poprosić o ich tłumaczenie ;). Oczywiście fajnie też jakbyście po prostu opisali jakie zadania by Wam się podobały, co nowego można by wnieść w tej kwestii.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Reklamy Google

Re: Podziel się Questem

Postprzez exid w 12 Lis 2010, 03:54

ta, i <ciach> komuś patent hehe

Uwagi moderatora:

Hehe! Ostrzeżenie. - xKoweKx

Za ten post exid otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive k4r00.
Awatar użytkownika
exid
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 18 Mar 2023, 00:39
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: -5

Re: Podziel się Questem

Postprzez jarostalker w 12 Lis 2010, 07:22

exid napisał(a):ta, i <ciach> komuś patent hehe


Masz rajcie i dlatego ja bym proponował drogę e-mailową .
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Podziel się Questem

Postprzez MatrixSTR w 12 Lis 2010, 09:20

Nie chcecie to nie piszcie, nikt wam nie każe.

A co do tematu to ja bym proponował jakąś "cichą" misje. Jako że w Stalku takich praktycznie nie ma, więc duża szansa że by się taka przyjeła :)
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Podziel się Questem

Postprzez Ronni w 12 Lis 2010, 10:28

własnie jakaś misje np w stylu cichego snajpera który zabija przywódców frakcji:D lub jakiś innych typków z pod ciemnej gwiazdy co wy na to ?:D
Awatar użytkownika
Ronni
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 02 Lis 2010, 21:01
Ostatnio był: 01 Sty 2011, 01:36
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Podziel się Questem

Postprzez Pilot w 12 Lis 2010, 13:20

hmm... coś takiego może być ale żeby ta misja wpływała na rozgrywkę. przy misji jeden strzał myślałem że jak nikogo nie zabije to najemnicy pojawią się w laboratorium a tu nic żadna zmiana. zabijesz nie to na nic nie wpływa.
to jak wybór pod którym chowa się brak zmiany
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Podziel się Questem

Postprzez JONYK w 12 Lis 2010, 14:51

Zacząć chyba należy od kwestii technicznych.
Po prostu dla mnie ideałem było by gdyby budowa misji wyglądała tak jak w ostatnim CoP - to znaczy :
- aby wszystkie cele misji nie były pięknie wyłuszczone na PDA - tylko należało by szukać informacji u handlarzy lub wypytywać NPCe - tak jak jest to z zadaniem zabij pijawki gdzie nikt nam nie powie gdzie są klucze tylko sami musimy ich szukać po śladach
- zadania były bardziej złożone - niż zabij XXX wraz z obstawą , oraz aby był wybór rozwiązania siłowego lub polubownego (jak ma to miejsce w CoP gdy idziemy płacić długi u bandytów kolegi który w zamin idzie z nami do Prypeci )

A w kwestiach samych misji fajne było również samotne polowanie na chimerę w CoP
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Podziel się Questem

Postprzez Michu w 12 Lis 2010, 16:31

Ja zawsze chciałem zobaczyć w stalkerze zadanie gdzie wraz z kilkoma kompanami wybieramy się autem w jakiś teren z mutantami i anomaliami oraz "skarbcem" artefaktów. Do tego późnym wieczorem albo nocą. Niestety wpadamy w tarapaty i w środku leśnej drogi siada nam auto a chmara mutantów nadbiega do nas z różnych stron, siedząc w środku próbujemy ich jak najwięcej zlikwidować, aż uda się odpalić auto kierowcy. Kiedy już to następuje powoli uciekamy z lasu odganiając się ze skaczących nam na dach mutantów.


To by było COŚ...
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Podziel się Questem

Postprzez VELOX w 24 Lis 2011, 16:00

ja bym chciał zobaczyć coś bo wiemy ze w każdym stalkerze mówią o żyle artefaktów ale jej nie widzieliśmy ale pewnego pięknego razu Major dostaje zadanie w Janowie ze pod fabryką Jupiter jest jeszcze jeden tunel będziemy zabijać monolit po cichu bo inaczej jeśli zabijemy normalnie będzie ich bardzo dużo wiedz rady nie damy ale pod koniec skończy się nam amunicja przy ostatnim członku z monolitu i zabijemy go z normalnej broni a następnie się wszędzie pojawi monolit i przyjdą mutanty które pomogą i po zabiciu ich wszystkich mutanty uciekną i tyle i będziemy mieli nibypsa swojego wytresowanego

Uwagi moderatora:

Prosimy o gramatykę. - Soviet // Jeszcze jeden taki misiowy post i będzie warn. - Wheeljack

VELOX
Wygnany z Zony

Posty: 6
Dołączenie: 22 Lis 2011, 19:21
Ostatnio był: 26 Lis 2011, 23:35
Miejscowość: Chełm
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -4

Re: Podziel się Questem

Postprzez djcycu w 25 Lis 2011, 00:27

Ja bym chciał widzieć moje wymyślone zadanie które opisałem we własnej opowieści :) Mianowicie gdzieś w Czerwonym Lesie docieramy do obozowiska powinności oraz stalkerów (coś a la bar ale pod namiotami i w niewielkich piwniczkach). Główny bohater idzie więc coś zjeść, uzupełnić zapasy, amunicję i w końcu idzie za pracą. Rozmawia z dowódcą a ten prosi go o pójście za wiedźmi krąg do opuszczonego czołgu po unikatową wersję karabinu maszynowego stworzonego typowo do pracy w zonie (czołg widzieliśmy w CS przy anomalii przestrzennej). Dowódca mówi też że mechanik może pomóc w zadaniu więc idziemy tam. Mechanik mówi że od dawna szukał doświadczonego stalkera do misji w tamtym rejonie. Jego celem jest uruchomienie czołgu i zabranie go do obozu. W zamian za pomoc nie chce żadnej zapłaty. Opowiada nam też że dwóch ludzi pójdzie z silniczkiem służącym jako rozrusznik a on sam z głównym bohaterem pójdzie po olej napędowy na stację benzynową który nie ciesząc się popularnością w zonie został w zbiornikach nietknięty. Wyruszają kiedy mutanty wychodzą w inne miejsca. Jest to godzina 12.30. Przedzierają się przez zarośla do czołgu i go naprawiają. Udaje się to około godziny 16.00 kiedy mutanty wracają i atakują ich. Niezwłocznie odpalają maszynę i ryglują się wewnątrz. Uciekają rozjeżdżając wszystko po drodze i uciekają do obozu. Tam wszyscy zdziwieni przyglądają się dziwnemu pojazdowi... Wtedy otwiera się właz a stamtąd wychodzimy my i oddajemy zdziwionemu dowódcy karabin słowami "Trzymaj swoją popierduchę!". Zadanko trudne do zrealizowania :) Szkoda bo moim zdaniem zabawne i szokujące.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Podziel się Questem

Postprzez WheeljackSPW w 25 Lis 2011, 00:36

A ja zamknę, bo konkurs dawno nieważny.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości