Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
20%
Wolność
76
10%
Bandyci
283
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 769

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez szaku w 24 Gru 2010, 23:26

Ja chyba najbardziej nie lubię Monolitu, bo to fanatycy zaślepieni czymś bez uzasadnienia. Nie potrafią racjonalnie myśleć, a dogadać się z nimi nie da. Bandyci również to ścierwa, które nie mają honoru, może nawet gorsi są od Monolitu, bo fanatycy bronią czegoś i nie atakują bez uzasadnienia (ochrona centrum zony). Wojsko to również podłe świnie, które traktują ludzi jak mutanty. No i powinność to jacyś sztywniacy, którzy wierzą w to co robią, a się z pewnością mylą. Natomiast Wolność to goście, którzy mają sporo racji, tak samo naukowcy, którzy szukają w Zonie rozwiązań dla ludzkości. Gram póki co w Cień Czarnobyla, ale moim zdaniem Wolność z Naukowcami powinni jakiś sojusz zawrzeć. A najlepsi to Stalkerzy samotniki.

Za ten post szaku otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive pygoter.
szaku
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 22 Gru 2010, 10:50
Ostatnio był: 22 Lut 2011, 16:25
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Grzdam w 25 Gru 2010, 00:07

szaku napisał(a):Gram póki co w Cień Czarnobyla


To polecam najpierw dokończyć(z prawdziwym zakończeniem ze Świadmością) a później wypowiedzieć się ponownie o Monolicie. :wink:

Najbardziej nie lubię Powinności, bo tak na prawdę to ich niszczenie Zony nic nie daje i nie ma sensu tego rozwijać...
A o Bandytach mogę wypowiedzieć się na 2 sposoby:
1. Ciekawy klimat, który pociąga.
2. Okradają co nie jest czymś ciekawym(szczególnie) w zonie.
Grzdam
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 18 Wrz 2010, 19:19
Ostatnio był: 21 Kwi 2013, 13:53
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez per-kac w 25 Gru 2010, 00:20

Nie lubię Powinności. Czemu? Bo chcą popsuć Zonę. A jak popsują Zonę, to i S.T.A.L.K.E.R.'ów nowych ni budzie... Dlatego ostatecznie i definitywnie wnioskuję, że są BLE i FUJ!
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...

Za ten post per-kac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bobro.
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Solarius w 25 Gru 2010, 12:52

Nie lubię Powinności. Czemu? Bo chcą popsuć Zonę. A jak popsują Zonę, to i S.T.A.L.K.E.R.'ów nowych ni budzie... Dlatego ostatecznie i definitywnie wnioskuję, że są BLE i FUJ!


Z pewnością, a gdyby nie powinność kto wie czy po ulicach nie biegały by snorki, i pijawki :)
Solarius
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 30 Gru 2008, 19:33
Ostatnio był: 20 Maj 2014, 15:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 1

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Lucjusz w 25 Gru 2010, 13:18

To dzięki wojsku cuda ze strefy nie wydostają się z Zony. Powinność tylko kreuje się na bohaterów i próbuje wprowadzać jakieś swoje porządki w strefie, jakby ktoś im dał do tego prawo. I jedynym ich plusem jest to, że polują na mutki co ułatwia życie stalkerom. A tak to są sztywni, zarozumiali, ciężko się z nimi gada i w ogóle to więcej strzelają niż myślą.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Wienia w 25 Gru 2010, 13:36

Ja osobiście najbardziej nie lubię bandytów. Bo to są takie łepki, co sobie biegają z dubeltówkami i pistoletami. Ani łupów się na nich nie nahapiesz, ani nie są przydatnymi sojusznikami, a pozatym są wrogami prawie wszystkich frakcji w zonie (jak nie wszystkich).
Awatar użytkownika
Wienia
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 29 Maj 2010, 21:06
Ostatnio był: 28 Paź 2014, 00:41
Miejscowość: Nowy Sącz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez mir4ex w 25 Gru 2010, 22:28

Ja najbardziej nielubie ( albo lubię oglądać w swoim celowniku optycznym :E ) gości z powinności . Odstrzeliwanie ich sprawia mi największą frajde :D .
AMD Phenom II 550 2 x 3.10 Mhz , MSI NF520T-C35 , Radeon 4850 , Samsung 1TB ,
4GB (4 x 1) 800 Mhz DDR 2 Black Dragon , GOODWATT 600W , Windows 7 Ultimate 64 - Bit
Awatar użytkownika
mir4ex
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 24 Gru 2009, 12:44
Ostatnio był: 16 Sie 2019, 10:43
Miejscowość: Limanowa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez kark96 w 29 Gru 2010, 16:14

Nienawidzę wolności,monolitów i bandytów. Wolności za to, że są anarchistami. Monolitów dlatego że te nawalają do wszystkiego co się rusza. Bandyci: chamy, złodzieje... Za to wszystkich wymienionych lubię rozwalać z Km-a :E :E
Cheeki Breeki
Awatar użytkownika
kark96
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 28 Gru 2010, 22:54
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 10:08
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 3

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Musztardas w 29 Gru 2010, 16:35

Ja nie nawidzę wolności. Nie rozumiem ich. Czemu tak nie lubią powinności? (może to co mowi loki w zewie Prypeci ,że chcą zniszczyć zonę a ona nie zabiera żadnych surowców itp.)
Musztardas
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 18 Lip 2010, 10:31
Ostatnio był: 29 Gru 2010, 16:41
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Adam w 29 Gru 2010, 17:00

Najbardziej nie lubię Najemników. Według PDA mieli być mroczni, tajemniczy i mieli mieć super broń. No cóż, zawiodłem się. Choć nadal nie wiadomo, kto ich wynajął ;)
Najbardziej nienawidzę Monoliciarzy. Denerwują mnie, zachowują się jakby byli Panami Strefy i jeszcze te aspekty sekty religijnej.... :D
Pozostałe frakcje są według mnie nawet znośne, prócz bandytów, za którymi nie przepadam.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez pygoter w 20 Sty 2011, 00:30

Ja nie lubię monolitu bo to fanatycy religijni i zachowują się jak na prochach. Chociaż przydały mi się ich dragi XD (o ile biorą)
[YouTube]http://www.youtube.com/user/pygoter[/YouTube] zapraszam
pygoter
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 18 Sty 2011, 23:56
Ostatnio był: 14 Kwi 2016, 00:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Floper Szczur w 20 Sty 2011, 01:28

Monolit jest piękny. Najbardziej tragiczna frakcja.

A nienawidzę bandytów. O ile wojsko można uzasadnić że tylko wykonują rozkazy(informacja z Cienia) bo inaczej kulka w łeb czy najemników którzy mają tylko taką pracę(informacja z Zewu i Czystego Nieba) o tyle takich bandytów wolno ale powinno się tępić. Chcą zarobić? Ale jak nawet dupska nie umieją ruszyć po artefakt i wolą okradać i Stalkerów i torturować to potem wojna z każdą frakcją(są wyjątki jak w Zewie) a mimo to potrafią się pozbierać. Ale są słabo zorganizowani i mają rozpadający się sprzęt. Mają szczęście że wielu ludzi chce szybko się wzbogacić a mimo to psują możliwość stworzenia potężnej frakcji przez ''miłe'' witanie nowych ludzi. A potem bunt. Nie mam szacunku dla kogoś kto chce wzbogacić się cudzym kosztem. Te gnojki mają szczęście że Powinność ma ich gdzieś , Wolność nie widzi w nich zagrożenia , dla Najemników są nie warci uwagi , Wojsko nie ma rozkazu likwidacji ich , Monolit jest za daleko , Naukowcy już eksperymentowali na małpach ,Czyste Niebo woli walczyć z Regenatami a Samotnicy są w większości nowicjuszami. Inaczej byliby tylko ohydnym wspomnieniem.
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość