Jaka frakcja?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Jaka frakcja?

Postprzez M3Fis70 w 19 Lut 2011, 03:54

Temat ma proste założenie:
Byłem i jestem samotnikiem, sam przemierzam zonę. A co będę robił w przyszłości zależy od was, krótko mówiąc: PRZEKONAJCIE MNIE DO SWOJEJ FRAKCJI. Jakie argumenty mile widziane, cytaty również czemu nie?
A temat szczerze, mam dość sam przemierzania zony to dość niebezpieczne w pojedynkę. Przydała by mi się jakaś kompania która nie zostawi mnie na lodzie.
Wypowiedzieć może się każdy Powinność'owiec, Wolność'owiec, Monoliciarz czy bandyta lub najemnik itd.
WIĘC PRZEKONAJCIE MNIE DO SIEBIE.

Jeżeli uda wam się to w każdym S.T.A.L.K.E.R.'ze dana frakcja będzie mogła liczyć na moją bezinteresowną pomoc
(o ile aktualny plan przejścia gry będzie mi na to pozwalał), lub się do niej najzwyczajniej przyłącze.
Były tematy które wyjaśnił dlaczego ta, po co ta, itd. Teraz musicie wymyślić coś co zachęci kotów i innych S.T.A.L.K.E.R.'ów na dołączenie do was! !
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Reklamy Google

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez MikiSkywalker w 19 Lut 2011, 06:07

Stary! Wolność ci powiadam! Za co? a za ich niepowtarzalny klimat, za Wuja Jara i Aszota, Za ich przyjazne nastawienie do nowych członków, Za to że podzielą się z tobą i wódką i chlebem! Za takiego na przykład Gandzie, podzieli się z tobą ziołem co się rzadko w zonie zdarza! I oczywiście za "Zadarli z elitą nakryli się pytą!" :D

A od strony technicznej, ciekawy i dobry sprzęt, dobre zapłaty za misje.

Po prostu najlepsi ludzie na których można natrafić w Zonie!
Image
"Witamy w Mieście Duchów"

Za ten post MikiSkywalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Strelok_90, krzychu5555.
Awatar użytkownika
MikiSkywalker
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Gru 2010, 01:44
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 03:46
Miejscowość: Chełmża
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Pijawol w 19 Lut 2011, 08:01

Oczywiście, że Powinność.

Zalety:
- klimat
- nie są jakimiś głupimi anarchistami, którzy twierdzą, że są najlepsi
- dobre wyposażenie
- świetne wyszkolenie


Wady:
- jak dla mnie - brak


Każdy nowy członek frakcji Powinność, otrzymuje doskonałe wyposażenie (...)
Powinność jest dobrze wyposażona, a to w połączeniu z wyszkoleniem - daje im przewagę nad Wolnością.

Dobra, a teraz na poważnie. Samotnicy rządzą! Żadnych rozkazów, robisz praktycznie co chcesz itd.
Ostatnio edytowany przez Pijawol 27 Lut 2011, 09:14, edytowano w sumie 2 razy

Za ten post Pijawol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Major,
Negative Greyeeh.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez PMG w 19 Lut 2011, 12:31

"Mieszkańcy Zony, zostańcie samotnikami. Nie dajcie sobą kierować, czujcie się wolni, żadnych kodeksów, ograniczeń. Róbcie to, co wam odpowiada! Szukajcie artefaktów, polujcie, korzystajcie z pełnej swobody, której nie daje frakcja. Prowadź wolne od rozkazów życie. Ale my nie namawiamy cię do niczego. Twój wybór. Albo dasz sobą kierować i będziesz wykonywał rozkazy, albo sam zostaniesz swoim dowódcą".

Komunikat radiowy :wink: .
Ostatnio edytowany przez PMG, 23 Lut 2011, 20:25, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez SVDstriker w 19 Lut 2011, 13:36

Kolego! Zostań najemnikiem! Może i samotne chodzenie po Zonie jest niebezpieczne lecz "Pieniądze nie śmierdzą". Bądź dla każdego neutralny, przyjmuj od każdego zadania i nie pozwól żeby ktoś wtykał nos w twoje sprawy. Jesteś w Zonie po to, żeby zarobić, a nie dzielić się z innymi. A jeśli nie chcesz pieniędzy to... Wybierz luźną atmosferę.

Dołącz do "Wolności". Jest to moja druga ulubiona frakcja. Stawiają na luz i z anarchią nic nie mają wspólnego, podczas walki są tak samo zdyscyplinowani jak "Powinność". Nawet w CS jeden bojownik Wolności powiedział "Jeżeli my nie mielibyśmy żadnej dyscypliny, to już dawno by nas nie było". Nie mają w ogóle żadnego prania mózgu i porannych musztr :E Podzielą się z tobą wszystkim, wódką, niebem i co jeszcze istnieje.
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez jalkavaki w 19 Lut 2011, 14:15

Będąc samotnikiem nie znaczy samemu przemierzać Strefę. Dwóch, trzech kumpli i można zawojować świat. I bez bawienia się w żadne ideologie, podległości, hierarchie, rozkazy, frakcje :) No chyba, że lubisz wojskowy dryl...
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez M3Fis70 w 19 Lut 2011, 17:00

Hmm.. jak dotąd wolność przemawia najgłośniej, sęk w tym że życie najemnika owego mam dość, ponieważ musiałbym być w grupie z jakimś ważnym gościem lub mieć równie ważne zadanie by nie porzucili nas na pewną śmierć.
STALKER'owskie życie jest o tyle trudne że: ok mam 2-3 kumpli, pójdziem w zonę, oni zginąć, a ja leżąc na ziemi krwawiąc nie będę miał kogo zawołać, a w barze usłyszę "był dobrym STALKER'em, wypijmy za niego jeszcze raz".
Jak dołączę do jakieś bardziej zwartej frakcji i odznaczę się nie zostawianiem towarzyszy, to szansa że mi tym samym odpłacą w trudnej chwili! teraz rozumiecie czemu szukam "domu"?
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez SVDstriker w 19 Lut 2011, 17:03

To dołącz do "Wolności". Tylko tak szczerze to ty musisz czuć jaka frakcja jest dla ciebie najlepsza. Ja ci ogólnie polecam bycie najemnikiem lub bojownikiem Wolności. Bycie najemnikiem nie oznacza od razu jakieś rozkazy jak w wojsku. Rób jak uważasz, ja ci polecam te dwie frakcje.
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Adam w 19 Lut 2011, 17:16

Osobiście najlepiej pozostać samotnikiem (nie masz i tak więcej wrogów).

Ale skoro cię trzeba przekonać to dołącz do Wolności. Nie z powodu ich założeń lub jakiś tam duchowo-mentalno coś tam, ale z powodu, że najemnicy i badyci będą neutralni wobec Ciebie (choć stracisz przychylność naukowców i powinności) :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Advantage w 19 Lut 2011, 17:50

Według mnie najodpowiedniejszą frakcją jest powinność, a dlaczego? Jeżeli masz kręgosłup moralny, a nawet jeżeli go nie masz to każdy człowiek powinien robić coś dzięki czemu rozwija swoje wewnętrzne JA. Jak to mówią "Świat obawia się rozrostu zony". Ich celem jest uratowanie niewinnych ludzi przed złowieszczą Zoną. W wolności bowiem nie chodzi o to aby robić co się chce i nie mieć nikogo nad sobą ale o to aby dokonywać świadomych nieprzymuszonych wyborów, nie na przekór ale dla swojego dobra jak i dobra innych wolnych ludzi. Hasła anarchistyczne są związane według mnie z obecnością wojska i brakiem możliwości awansu w hierarchii społecznej bowiem ludzie zawsze będą bardziej szanować osobę, która naraża dla nich życie niż osobę, która nakłania niewinnych ludzi do dbania o siebie, a gdy ktoś ma mało i jemu podobni mają jeszcze mniej często dochodzi do spięć - do buntu.
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła.
Awatar użytkownika
Advantage
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 05 Lut 2011, 19:57
Ostatnio był: 10 Lut 2014, 15:37
Miejscowość: Graudenz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez tweety w 19 Lut 2011, 21:30

Jestem we frakcji Wolność i jestem z niej zadowolony. "zawsze znajdzie się stara :wódka: dla nowych ludzi" - to mnie przekonało :)
Bez frakcji gra jest nudna, wolność za to daje SiG który po ulepszeniu pod względem snajperskim doskonale radzi sobie z "powinnościowcami" , zabijając wrogów i znosząc abakany i grozy do handlarzy można zarobić fortunę ( w moim przypadku ponad 300k RU) pozatym po pokonaniu bazy powinności dostajemy zółty ezgoszkielet oraz SWD które po ulepszeniu wystarczą spokojnie do końca gry , broń ta jest bardzo celna ,a kombinezon doskonale chroni.
W wolności czuję się wolny i niezależny :D
tweety
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 30 Sie 2010, 14:00
Ostatnio był: 02 Mar 2011, 20:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 2

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Iceformen w 19 Lut 2011, 23:38

Zostanie samotnikiem... dlaczego ? To proste neutralny stosunek co do wojen frakcji od co. Po co mieszać się w wojnę robiąc jeszcze większe zamieszanie. W końcu nie ma to jak z innymi stalkerami przemierzać zonę, zbierać artefakty a na wieczorkiem w barze po :wódka:. Według mnie to najlepsze wyjście.
Depressive Black Metal

Za ten post Iceformen otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Iceformen
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 27 Sty 2011, 13:48
Ostatnio był: 27 Mar 2016, 14:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 17

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości