Najgorszy mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Ardas w 01 Gru 2013, 16:13

Jeśli chodzi o podstawkę, to najgorszy był nibyolbrzym. Wytrzymały sku*wiel. Chociaż seria z granatnika potrafiła go szybko położyć. Za to zaś w modach(Tu: Misery), groźne były wszystkie. Ale i tak najbardziej stresowały mnie psy. Ruchliwe, szybkie, sprytne, a jak podejdą, to trudno co zbierać.
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Grzechu300 w 01 Gru 2013, 16:22

Ardas napisał(a):Chociaż seria z granatnika potrafiła go szybko położyć.

Od kiedy z podlufników się serią strzela? ;)

Co do tematu : najbardziej irytującym mutantem była chimera. Skoczne toto, weź to ustrzel. Poza tym, nie pasuje mi do stalkera, bardziej nadała by się w falloucie. Dla mnie misje z nią są dodane tylko po to, aby sztucznie przedłużyć rozgrywkę - ani nie jest klimatyczna, ani straszna, jednym słowem - dno.
Вознаграждён будет только один.

Za ten post Grzechu300 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Tajemniczy w 01 Gru 2013, 20:31

Eee, na chimerę trza mieć taktykę :caleb: . U mnie jest to zwykła dubeltówka zrobiona na celność i dwa naboje kulowe lub strzałkowe w locie w łeb. W 90% po takiej dawce ołowiu chimera pada na ziemię tuż pod nogami.

Za ten post Tajemniczy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Grzechu300.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Ardas w 01 Gru 2013, 23:55

Grzechu300 napisał(a):Od kiedy z podlufników się serią strzela? ;)

No dobra, masz rację. Potraktuj to jako metaforę. ;)
@Tajemniczy - U mnie niestety bywa gorzej, bo nie latam z dubeltówkami. Więc tak z 120 naboi średnio się zmarnuje, zanim chimera padnie.
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Grzechu300 w 02 Gru 2013, 21:37

Tajemniczy napisał(a):Eee, na chimerę trza mieć taktykę :caleb: . U mnie jest to zwykła dubeltówka zrobiona na celność i dwa naboje kulowe lub strzałkowe w locie w łeb. W 90% po takiej dawce ołowiu chimera pada na ziemię tuż pod nogami.


w Misery niestety takiej sztuki dokonać nie potrafię. :|
+Za używanie dubeltówki.Przez wszystkie stalkery do tej pory ganiam z "Suką" i krótką dwururką. Czasami jest ciężko, ale za to jak klimatycznie! :D

Więcej irytujących mutantów w stalkerach raczej nie ma, żałuję tylko, że nie wszystkich zamierzonych użyto w wersjach finalnych. No, ale od czego są mody.
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Najgorszy mutant

Postprzez pan kozaq w 02 Gru 2013, 22:53

Za pierwszym razem na chimerę wziąłem RPG-7, PKM-a, Eliminatora i Grozę (zwykłą, chodziło o to aby się ammo na coś przydało). Spodziewałem się epickiego ostrzału, ucieczki i totalnej partyzantki, ale skończyło się na ukatrupieniu jej z podlufnika :caleb:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Najgorszy mutant

Postprzez losadamosl2234 w 05 Gru 2013, 09:46

Nie rozumiem czemu ludzie wybierają chimere. Ona jest jednym z niewielu potworów które da się rozwalić bez używania karabinu i bez straty życia
Dla mnie najgorszymi mutantami są:
-takie których najbardziej się boję: to pijawka szybka, zwinna, i niewidzialna oraz burer wyobraźcie to sobie idziecie sobie budynkiem odwracacie się i ostatnia rzecz jaką widzicie to lodówka lecąca na ciebie
-najbardziej wkurzający to rodent małe słabe biegające gówno które jest bardzo upierdliwe
-najbardziej przesadzony to każdy to powie nibyolbrzym najskuteczniej to pruć z granatnika w niego wiec sie go zabardzo nie boje
losadamosl2234
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 26 Maj 2012, 15:25
Ostatnio był: 30 Paź 2016, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Najgorszy mutant

Postprzez PatolZDZ w 05 Gru 2013, 14:07

Dla mnie najgorszym mutantem są zombie w " zew monolitu " ponieważ dopracowali to że jak się strzeli w głowę to padnie na stałe .. ale jak poniżej szyi to gdy upada , znów wstaje. !
PatolZDZ
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 09 Lis 2013, 21:36
Ostatnio był: 21 Sty 2014, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Grzechu300 w 05 Gru 2013, 19:33

losadamosl2234 napisał(a):da się rozwalić bez używania karabinu i bez straty życia

To czekam aż wrzucisz filmik, jak tu chimerę bez karabinu rozwalić. Co, na gołe klaty z nią pójdziesz? ;)

W cholerę irytującym mutantem są koty w Misery. Biegają bez ładu i składu, do tego z 10 razy szybciej od ślepego psa i zadają kosmiczne obrażenia, szczególnie na początku rozgrywki (a jak jeszcze zaczęło się na Black Road to już w ogóle),poza tym nie pasują mi do gry - co to do cholery jest, zmutowane rysie, żbiki? Bo wątpliwe, że domowe kocury. ;)
Nie wspomnę o dźwiękach, jakie wydają - szczególnie uciążliwe, gdy gra się na słuchawkach.
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Renegat w 05 Gru 2013, 20:27

Może ten mutant nie jest najgorszy, ale za to bardzo wkurzający......chomik upierdliwiec. Dlaczego? A dlatego, że kiedyś wszedłem do Kompleksu przeciwlotniczy Wołkow a tu ryk. Tak się wystraszyłem, że wybiegłem i postanowiłem to ''coś'' poczęstować 7 granatami. Ale to nic nie dało. Od tego czasu tam nie chodzę...

Drugi mutant, tym razem dla mnie jeden ze straszniejszych to pijawka. Idę podziemiami pod stacją antenową Krug skradam się ze stalkerem...a tu ciała innych, a dalej...śpiące pijawki. To przechodzenie obok nich było niefajne...brrrr. Kiedyś w tamtym miejscu przypadkowo wypaliłem a wszystkie się zbudziły. I wyłączyłem grę.
Renegaci, Monolit, Czyste Niebo i Najemnicy for ever...
Renegat
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 05 Gru 2013, 20:14
Ostatnio był: 25 Paź 2014, 19:16
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Darnok211 w 07 Gru 2013, 10:32

jak dla mnie najbardziej denerwujące są chomiki dlatego że biegają w stadach i ciężko je trafić ale rzadko tracę ammo na na nie bo ma małe obrażenia i wolę z noża je zabijać tak jak psy
najstraszniejsza jest pijawka gdyż potrafi mnie wystraszyć i może być niewidzialna/przezroczysta
Awatar użytkownika
Darnok211
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Gru 2012, 17:02
Ostatnio był: 30 Maj 2015, 06:26
Miejscowość: Tokio :3
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Gambino w 12 Gru 2013, 14:47

Może nie najgorszy do ubicia, ale na pewno jeden z tych, który najbardziej podnosi ciśnienie, szczególnie jak gra się w nocy ze słuchawkami na uszach - pijawka oczywiscie. O tym mutancie będę pamietał do końca życia :D
Do komunikacji ze znajomymi używam TeamSpeak 3
Awatar użytkownika
Gambino
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 12 Gru 2013, 14:25
Ostatnio był: 05 Cze 2014, 12:18
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości