Najgorszy mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najgorszy mutant

Postprzez kknjnkj w 24 Wrz 2013, 20:57

Ja to bym wybrał niby psa psionicznego bo amunicję lubię oszczędzać a na to monstrum potrzeba dużo amunicji
kknjnkj
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Sie 2013, 13:01
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 10:33
Miejscowość: zadupie czarno byla :)
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -20

Reklamy Google

Re: Najgorszy mutant

Postprzez master11 w 12 Lis 2013, 15:48

Adam napisał(a):Bez granatnika, to bym go nigdy nie zabił


Ja w Clear Sky-u, [wtedy co się go w Czerwonym lesie spotyka w drdze do tego bąbla teleportującego...] to biegłem cały czas tyłem i z Kałasza prałem i po kilku minutach padł, ale kosztem ilu naboi... Jednak później przed samym Limańskiem ile :wódka: Poszło w bazie Czysktego Nieba, jak wpadłem tam się dozbroić... :E

pzdr...

*

GenerałMichalik napisał(a):Psioniczne Nibypsy robi ich się dużo ale jeden jest prawdziwy przez co marnujemy amunicję :(


Nie marnujemy amunicji pod warunkiem że wyjdziemy na jakąś skałę i będiemy wypatrywali kropeczki na minimapce... :D

pzdr.... :wódka:

Uwagi moderatora:

Edytuj posty - Soviet
"Это не мы в Зоне, мы действительно получали зона" - Яцек Kaczmarski
Awatar użytkownika
master11
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 28 Gru 2012, 15:01
Ostatnio był: 18 Lip 2023, 14:53
Miejscowość: Czarnobyl ;)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -10

Re: Najgorszy mutant

Postprzez desmond w 12 Lis 2013, 18:14

W cieniu Czarnobyla - Poltergeisty. Nie wiadomo gdzie są i cały czas rzucały w ciebie jakimiś przedmiotami. Nie dość, że potrafiły tym nieźle wystraszyć, to jeszcze irytowały tym, że trudno je trafić.
Czyste niebo - Pijawki. Kiedy przechodziły do maskowania były nieśmiertelne. Kule jakby przez nie przenikały.
Zew Prypeci - Burery. Wkurzające, głupie karły. Według mnie nie pasują do uniwersum stalkera, a jak już mialy by być, to bez tych nadprzyrodzonych zdolności.

Za ten post desmond otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive pan kozaq.

desmond
Wygnany z Zony

Posty: 111
Dołączenie: 05 Lut 2011, 01:49
Ostatnio był: 12 Sty 2015, 20:05
Miejscowość: Generatory
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: Najgorszy mutant

Postprzez losadamosl2234 w 12 Lis 2013, 21:24

każdy mutant jest wkurzający mnie najbardziej wkurza mięsacz bo jak walimy z karabinu to marnujemy ammo a jak z noża nawalamy to kombinezon sie psuje to samo jest z wszystkimi psami
losadamosl2234
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 26 Maj 2012, 15:25
Ostatnio był: 30 Paź 2016, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Najgorszy mutant

Postprzez MrSowa w 12 Lis 2013, 22:28

Ja nienawidzę snorków a najbardziej ich skoków nie wiadomo skąd wyskoczy potrafią też nieźle zepsuć pancerz .
Czy widzieliście kiedyś McDonalda w budowie ? One się znikąd pojawiają. Image
Awatar użytkownika
MrSowa
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 07 Lis 2013, 15:30
Ostatnio był: 17 Wrz 2016, 17:28
Miejscowość: Miechów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez AyuS w 13 Lis 2013, 18:55

Poltergeist - Niby rzadki mutant, ale denerwujący, bo rzuca różnymi rzeczami i nie wiadomo skąd.
Co do pijawki, nie jest straszna, tylko tylko wtedy, jak nagle wyskoczy na ekranie :>
Snorki są groźne w grupach, przez to ich skakanie można stracić orientację, gdzie co jest i nie wiadomo w co strzelać ._.'

Jeśli ma się dobrą broń i umie z niej korzystać, to nie trzeba się bać żadnego mutanta :)
"Stalkerów wpuszczają do nieba bez kolejki!"

"Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь."
"Chodź do mnie. Dostaniesz to, na co zasługujesz."
Awatar użytkownika
AyuS
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 12 Lis 2013, 18:25
Ostatnio była: 29 Kwi 2017, 21:41
Miejscowość: NS
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Dovak w 13 Lis 2013, 21:52

Cień Czarnobyla - Hmm... pewnie mnie wyśmiejecie ale co tam. Chomiki/Rodenty. Cholerstwo jest strasznie małe, szybkie i trzeba dobrze celować by trafić. Zawsze atakują w najmniej odpowiednim momencie jak np. brak amunicji... Jak zaatakują w grupie to masakra. Bez strzelby się nie obejdzie chociaż nie lubię ich nosić.

Zew Prypeci - Burer. Zza rogu nie można się wychylić bo zaraz podpierdzieli ci kałacha. Rzuca w nas skrzyniami, pudłami, beczkami, butlami z gazem ale szkoda że nie rzuca :wódka: co by można było się napić i złagodzić ból naszego żołnierzyka. Szczególnie uciążliwe na Mistrzu.

Zew Prypeci "MISERY" - Daleko wprawdzie nie zaszedłem, dość powoli idzie mi rozgrywka ale szczególne problemy sprawiały mi snorki. Kuźwa! Padłem 12 razy zanim udało mi się wyjść z tych podziemi ze skrzyneczką dla Sęka... Wielkim utrudnieniem był fakt że amunicja nie jest już taka dostępna jak w czystej grze (Miałem zaledwie jeden magazynek do STG 44) więc łatwo nie było. UDAŁO SIĘ! Po wyjściu zastałem 3 najemników którzy łaskawie oddali mi sprzęt po rozmowie z pozostałymi 9 nabojami.
Awatar użytkownika
Dovak
Stalker

Posty: 158
Dołączenie: 07 Sie 2013, 14:19
Ostatnio był: 26 Gru 2018, 01:33
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 23

Re: Najgorszy mutant

Postprzez BSTALKER2000 w 25 Lis 2013, 21:25

Według mnie najgorszym i najbardziej wku*****ącym mutantem jest burrer ciągle mnie unieruchamia i wyrywa broń z rąk :)
BSTALKER2000
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 25 Lis 2013, 20:49
Ostatnio był: 03 Sty 2015, 17:39
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Tormentor w 25 Lis 2013, 23:56

Najgorszy mutant? Oczywiście każdy potworek w Stalkerze ma swój urok, no ale są takie co sprawiają dużo kłopotu i najnormalniej w świecie irytują bo dopadają wtedy gdy nie trzeba.

Najbardziej wkurzające są oczywiście Zombie, ale nie szufladkowałbym ich jako mutantów. Wskazałbym na ślepe psy, szczególnie w Czystym Niebie, ile razy marnowałem na nie śrut, a te sobie bezczelnie biegały koło skałek. Trafić w nie ciężko, a jak już trafimy to się niezniszczalne robią :/

Snorki w Czerwonym Lesie, kombinezon ledwo zipie, zero apteczek i bandaży, amunicji ledwo ledwo w dodatku w słabiutkim kałaszku. I wskocz sobie w anomalię przestrzenną gdy tych mutantów jest tam chyba z 10 :D

Nibypies psioniczny, uciążliwy jak mało kto. Pijawka przy nim to bagatelka.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Najgorszy mutant

Postprzez DonDomino w 26 Lis 2013, 21:07

Najgorszy? Hmm... Ciężko wybrać.
Pierwsza myśl - Chimera. Jest to zdecydowanie najpotężniejszy mutant w stalkerze, ale czy najtrudniejszy? Tego nie jestem już taki pewien. Z jednej strony jest bardzo silna, zwinna, i tak dalej, ale nie stosuje przesadnie zawiłej taktyki - po prostu skacze, uderza, odskakuje.
Po za tym na Chimerę nie da się wpaść "od tak". Do spotkania z tym "stworzonkiem" idzie się zawsze przygotowanym, wiedząc co nas czeka. Nie ma więc efektu zaskoczenia.

Na drugi ogień pójdą Pijawki z Zewu Prypeci. Zawsze przyprawiają mnie o ciarki na plecach... Niewidzialność + zakradanie się zza pleców kończy się tym, że moja walka z tym mutantem polega na panicznym obracaniu się w koło i strzelaniu do wszystkiego co się rusza.

A teraz dwa mutanty, które bardziej irytują niż straszą:
Po pierwsze - chomiki. Padają po jednym trafieniu z pistoletu i same w sobie nie stanowią zagrożenia. Gorzej jeżeli odwrócą naszą uwagę od podkradającej się pijawki...

Drugi irytujący "zwierzak" to nibypies psioniczny. Ile na to diabelstwo trzeba wytracić amunicji... Trochę to dziwne, że mutanty "widma" też zadają obrażenia - może było to gdzieś wytłumaczone, ale nie pamiętam.
Awatar użytkownika
DonDomino
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 28 Lip 2013, 14:17
Ostatnio był: 21 Lut 2015, 14:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 5

Re: Najgorszy mutant

Postprzez majorek22 w 26 Lis 2013, 21:25

Z nibypsami sprawa jest łatwa. Załatw tego, który biega z tyłu. Do chimery też nie trzeba jakiejś specjalnej taktyki. Podobnie jak ze snorkiem. Ona atakuje, ty w bok i pakujesz w nią tyle ołowiu, ile fabryka dała. Po kilku save'ach się udaje.
A z chomikami się zgadzam. Małe wredne gnidy. Niby groźne nie są, ale denerwują niesamowicie.
Wilk Morski Klanu Espadre
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Najgorszy mutant

Postprzez MroziakCS w 26 Lis 2013, 22:40

Zawsze mnie wnerwiały Kontrolery... Nie lubię gubić broni po tunelach :D

Ale, chyba najgorszym mutkiem okazuje się snork, jak tak sobie zliczę ile razy mnie zabił nie wiadomo kiedy i skąd to pęknie :wódka: albo i :wódka: :wódka: :D
"Zona to dar, którego człowiek nie docenia"
Awatar użytkownika
MroziakCS
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 26 Lis 2013, 22:21
Ostatnio był: 08 Lut 2014, 18:24
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości