Miejsca od których ciarki chodzą

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Stalker fan w 08 Lis 2012, 18:11

Czerwony las i tam koło powinności gdzie był kontroler .
Stalker fan
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 16 Lip 2012, 17:57
Ostatnio był: 06 Gru 2013, 23:30
Miejscowość: Morąg
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: -3

Reklamy Google

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Merhius w 09 Lis 2012, 00:31

Yo, zaskoczę ale moim ciarkowatym miejscem są Magazyny Wojskowe, nie wiem czemu ale zawsze gdy przebywam w tej lokacji czuję się jakiś taki... nie na miejscu, czuję żal i jest mi po prostu źle na sercu, chce mi się płakać... Zwyczajnie nie lubię tego miejsca, przeraża mnie, to jak przyjście w miejsce z którego mamy jakieś naprawdę złe wspomnienia. Inaczej nie potrafię tego ująć, nie wiem czemu ale najzwyczajniej w świecie nienawidzę Magazynów. No, to tyle.
Awatar użytkownika
Merhius
Stalker

Posty: 133
Dołączenie: 24 Maj 2012, 21:37
Ostatnio był: 27 Paź 2016, 02:55
Miejscowość: Gruzowisko koło reaktora
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 94

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Rainbow w 09 Lis 2012, 15:32

Najbardziej bałem się w czerwonym lesie ponieważ wszędzie było mnóstwo anomalii , snorków i nibypsów a poza tym strasznie ciemno .
Awatar użytkownika
Rainbow
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 08 Lis 2012, 14:07
Ostatnio był: 15 Lis 2012, 17:06
Miejscowość: Dzicz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -2

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez LordIlidan w 09 Lis 2012, 15:51

Witam to mój pierwszy post!
Przeszłem wszystkie części stalkera. Najgorszym, najstraszniejszym miejscem w zonie wg. mnie jest Czerwony Las i Jantar. Shoc-a przechodziłem w pierwszej kolejności.... Nad Jantarem zwiększone bicie serce dawało się we znaki... horda zombi sieję spustoszenie w całej lokacji. A na środku mała oaza spokoju ,laboratorium Sacharowa.Red las natomiast jest gorszy... odziały monolitu dają do zrozumienia że trzeba być w pełnej gotowości ,a także zradzają pytania: Kim oni są?Czego od nas chcą?Na początku żal mi było do nich strzelać... ,ale gdy zaczęły kończyć się apteczki coś we mnie pękło i zacząłem nawalać z Gp37 jak szalony.

Za ten post LordIlidan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive gosciu121,
Negative Kill_Flint.
Awatar użytkownika
LordIlidan
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Lis 2012, 12:29
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 19:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Generał Golonka w 24 Lis 2012, 20:25

Cześć! Po długiej przerwie postanowiłem wrócić. Ale przejdę do sedna. Miejsca od których ciarki chodzą? W CoP to na pewno tunel Prypeć-1. Nie wiem czemu, ale jakoś tak nieswojo się tam czułem. CS w ogóle mnie nie "straszył", że to tak nazwę, ale jak już miałbym podać jakąś lokację to raczej Szpital. Ruiny szpitala mogą być dobrym siedliskiem dla zombie i poltergeistów. W SoC straszny był według mnie Sarkofag. Jak jestem w tym miejscu i pomyślę o tym co się tam stało, to masakra. Muszę stamtąd wyjść jak najszybciej. ;p
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez adam9005 w 26 Lis 2012, 00:02

Jeśli straszne są miejsca z poprzednich część to co będzie w stalkerze 2 "Leśne licho" albo co. Ja na samom myśl się boje.

- - -

A pro po Czerwonego lasu ja jak grałem to nic mnie nie zatakowało nawet pies czy coś nie liczę snorków w tunelu itp.

Uwagi moderatora:

Nie pisz posta pod postem. - Wheeljack
adam9005
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 04 Kwi 2011, 15:41
Ostatnio był: 26 Lis 2012, 16:20
Kozaki: 0

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Pijawol w 26 Lis 2012, 08:16

adam9005 napisał(a):Jeśli straszne są miejsca z poprzednich część to co będzie w stalkerze 2 "Leśne licho" albo co. Ja na samom myśl się boje.


Samom? Chłopie, ogarnij jak piszesz. Poza tym S2 nie będzie.

Uwagi moderatora:

No to dziesiąty warn za to samo. - Wheeljack
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Meesh w 03 Sty 2013, 10:03

Najstraszniejsza lokacja w "Stalkerze" to dla mnie zdecydowanie Jantar - jest tam mnóstwo zakamarków, z których wyłażą zombasy, do tego jeszcze cholerne, nieprzewidywalne snorki, które chowają się po bagnach. Chociaż pierwsze spotkanie ze snorkami w Laboratorium też zrobiło piorunujące wrażenie - łaziłem od pokoiku do pokoiku, bojąc się wyjść na korytarz. Eh, były czasy...
"Patrząc po forum, to głównym objawem meeshophobii jest ból dupy." - T.
"Przybędzie autor wielki na forum wasze i ferment siać będzie wśród userów płochych, prowadząc do upadku domeny Kowuniowej" Whl 6:15 - S.
Awatar użytkownika
Meesh
Tropiciel

Posty: 390
Dołączenie: 02 Sty 2013, 19:38
Ostatnio był: 15 Maj 2018, 23:39
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 91

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Rider w 03 Sty 2013, 18:38

Wy tez sie boicie oddalać od bazy tj, baru i skadowska gdy jest noc , tzn w rzeczywistosci nie w grze xd?

Za ten post Rider otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia.
Awatar użytkownika
Rider
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 01 Lis 2012, 15:27
Ostatnio był: 17 Lut 2022, 20:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -11

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Meesh w 03 Sty 2013, 19:06

w CoP większośći mutasów da się uciec biegiem, więc nie jest tak źle... najgorszy nocą jest chyba Agroprom
"Patrząc po forum, to głównym objawem meeshophobii jest ból dupy." - T.
"Przybędzie autor wielki na forum wasze i ferment siać będzie wśród userów płochych, prowadząc do upadku domeny Kowuniowej" Whl 6:15 - S.
Awatar użytkownika
Meesh
Tropiciel

Posty: 390
Dołączenie: 02 Sty 2013, 19:38
Ostatnio był: 15 Maj 2018, 23:39
Miejscowość: Sochaczew
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 91

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Gorianov w 03 Sty 2013, 20:47

Każdy widzi inaczej lokacje w świecie stalkera.
Jeżeli chodzi o SHOC to nie był najstraszniejszą częścią, aczkolwiek posiadał unikatowy ponury klimat, co nadawało niektórym lokacjom tego niepowtarzalnego dreszczyku. Tak czy siak, to raczej podziemia/laboratoria dominowały w straszeniu.
CN widzę nieco inaczej, tam jest trochę jaśniej. Magazyny Wojskowe nocą to cudo według mnie, mało ludzi i słychać czasami szum w radiu a po chwili wzywanie pomocy przez stalkerów. Czerwony las też niezły, szczególnie nocą. Ale strasznie to tam nie jest, chyba tylko za pierwszym razem.
ZP, hm..
Tutaj tylko się przestraszyłem w jednym momencie. A mianowicie X8, burer i płacz dziecka. Z początku to rzeczywiście aż ciarki przeleciały po plecach, ale potem domyśliłem się że to pewnie burer, no i miałem racje.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Skaven13 w 27 Kwi 2013, 12:43

Śmiejcie się śmiejcie. Ja zawsze unikam opuszczonej wioski. ( Tej z pijawkami ) Ciary mi po plerach zasuwają. Nie wiadomo kiedy zaatakuje i skąd. :| Ogółem nieprzyjazne miejsce. Albo jantar. Fabryka jantar? Tam gdzie było pełno uzombifikowanych stalkerów. Nie miła okolica :D
Bądź sobą. Nieważne jak.
Awatar użytkownika
Skaven13
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 29 Mar 2012, 19:36
Ostatnio był: 03 Sie 2014, 15:27
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości