Jacy naprawdę są Bandyci?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Jacy naprawdę są Bandyci?

Postprzez JOGA w 03 Lis 2012, 00:24

Proszę was bardzo , powiedzcie mi jak jest u Bandytów? Czy czasem nie wydaje się wam , że tak naprawdę to najlepsza frakcja jaka mogła powstać . Niech piszą ci co właśnie dołączyli do tej właśnie frakcji , a wiem że jest was mało .
\\\Bandyci wkrótce przejmą całą Zone , będzie ona dla nich rajem///
Awatar użytkownika
JOGA
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 01 Lis 2012, 17:26
Ostatnio był: 08 Lis 2012, 13:45
Miejscowość: Opuszczona stacja kolejowa
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez Marks79 w 03 Lis 2012, 00:35

Ja nigdy nie uważałem tej frakcji nawet przez chwile jako najpotężniejszą. Zawsze uważałem ich za ścierwa które nie umieją sensownie żyć bo atakują bezbronnych stalkerów i albo ich grabią albo zabijają. Nigdy nie znosiłem tej frakcji choć musze przyznać fajną mają muzyczke w barze :)
Awatar użytkownika
Marks79
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 10 Lip 2012, 22:21
Ostatnio był: 07 Lut 2013, 10:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez JOGA w 03 Lis 2012, 00:51

Według mnie są najliczniejsi , oczywiście jak jesteś we frakcji Stalker , to tam jest największy problem z odbiciem stacji kolejowej :D
\\\Bandyci wkrótce przejmą całą Zone , będzie ona dla nich rajem///
Awatar użytkownika
JOGA
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 01 Lis 2012, 17:26
Ostatnio był: 08 Lis 2012, 13:45
Miejscowość: Opuszczona stacja kolejowa
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez Szpagin w 03 Lis 2012, 00:57

Bandyci to nie frakcja. To po prostu niezwiązane ze sobą grupy przestępców, zajmujące się napadami lub wymuszaniem haraczy. Fakt, w Zonie wszyscy, za wyjątkiem wojska i ekspedycji naukowych, są przestępcami, bo w końcu wtargnięcie tam jest nielegalne, ale bandyci to wyjątkowe szumowiny - zwykli kryminaliści. Chciałbyś mieć jako kumpli morderców, złodziei i zwykłych gangsterów? Bandyci nie są tak "najlepsi", jak ci się wydaje.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez JOGA w 03 Lis 2012, 01:20

Mnie chodzi tylko o tych na stacji kolejowej , to tam jest usytyłowanie tej frakcji , tych podwładnych Jodze :D

- - -

Jestem chyba jednym z tych użytkowników , którzy chcą rozbudować te oto forum , na temat Bandytów.Ponieważ zawsze jak chciałem czegoś się dowiedzieć np o pancerzu bandytów to nie mogłem się niczego doszukać , wiem że nie ma czegoś takiego ale to tylko na taki przyĸład.Chce aby ci początkujący gracze , ale spragnieni przygód dołączyli właśnie do nich , aby rozgrywka była o wiele ciekawsza zarówno jak i trudniejsza jak i śmieszniejsza.Jako jedyna frakcja dołącza ci mały oddział bandytów do misji.

Uwagi moderatora:

Nie dubluj postów. - Wheeljack
\\\Bandyci wkrótce przejmą całą Zone , będzie ona dla nich rajem///
Awatar użytkownika
JOGA
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 01 Lis 2012, 17:26
Ostatnio był: 08 Lis 2012, 13:45
Miejscowość: Opuszczona stacja kolejowa
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez Aracz w 03 Lis 2012, 01:39

Dla mnie, bandyci nie są tacy słabi. Jest to najbardziej realistyczna i prawdopodobna frakcja w zonie (Powinność i Wolność? To powstało pewnie parę lat po bandziorach). Oczywiście, na pewno nie łączyli by się w większą w frakcję, tylko parę gangów walczących i między sobą. Ludzie starający się przeżyć, zarobić i nie narażać się na anomalię. Temu forum by się przydało trochę napisać o bandziorach :D
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez djcycu w 03 Lis 2012, 01:42

Zagrałeś kolego tylko w CS i dlatego uważasz bandytów za najlepszych? Zagraj więc w klasykę czyli SoC. Tam się dowiesz co to są bandyci. Nie można powiedzieć "kto" bo jak dla mnie bandyci są gorsi od zwierząt. Nie ma czegoś takiego jak "nie mam" przy "kontroli" bandytów bo jak nie masz to oni mają za to kulę w łeb dla ciebie albo ciekawsze zajęcia tego typu jeśli chcesz.

Nie polecaj nikomu dołączania do bandytów bo nawet nie przemyślałeś sprawy do końca. Dołączenie będzie graniczyło z wrogością wszystkich innych frakcji które są niezbędne do wykonania zadań głównych w grze.

Tak właściwie to istnieją tylko cztery frakcje. Powinność, Wolność, Najemnicy i Monolit. Stalkerzy to wszyscy inni kolesie a bandyci to wszyscy inni ale jako ścierwa którym nie można ani zaufać ani też za długo trzymać przy życiu... Żołnierze też zabijają ale oni mają tam robotę a taki bandyta? Jeżeli mordowanie, kradzieże i zabijanie współbraci jest twoim zdaniem jego pracą to cóż... Umiesz sobie wybierać towarzystwo.

PS: Takie z was "gangsta" dzisiaj że ino bandytyzm w głowie wam siedzi. Pierwszą frakcją w zonie mogli być tylko Najemnicy. Początkowo historia opowiada że stalkerami byli dawni przewodnicy i poszukiwacze przygód. Dopiero potem tworzyły się frakcje. Najemnicy byli ludźmi wykonującymi zadania dla kogoś wewnątrz zony a później frakcja nabrała wiatru w skrzydła i urosła. Powinność i Wolność powstały z kłótni i poglądów na temat zony a Monolit jest bliżej nieznaną frakcją (są to zwykli przeprogramowani stalkerzy). Bandziory pojawiły się wraz ze stalkerami w prosty sposób... Stalker bywa rozsądny a bandzior narwany, stąd mamy podział.

Frakcje w CS wzięły się właściwie z dupy. Twórcom się umarzyło jakiś bajerek wprowadzić to i frakcji narobili. Wcześniej (w SoC) nie było frakcji "stalker" ani frakcji "bandyta". Ci bandyci mieli przywódcę ale naborów nie prowadzili. Jak wiadomo bandytami byli także stalkerzy i przykładami był np Wampir...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kieł, artur11111.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez jos w 03 Lis 2012, 12:18

Zawsze uważałem ich za ścierwa które nie umieją sensownie żyć bo atakują bezbronnych stalkerów

Bezbronny stalker? A tacy istnieją?:D
Image
Awatar użytkownika
jos
Stalker

Posty: 184
Dołączenie: 05 Wrz 2011, 12:28
Ostatnio był: 05 Lis 2020, 17:25
Frakcja: Monolit
Kozaki: 95

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez djcycu w 03 Lis 2012, 12:55

No w większości tak bo 3 bandytów na jednego kociaka to trochę za dużo (Jurik na wysypisku) :P Śmiem więc twierdzić że jest on w takiej sytuacji bezbronny gdyż nawet nie próbuje się bronić.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez JOGA w 03 Lis 2012, 14:57

Mam swoje zdanie , a wy swoje przynajmniej nawet jeśli tak nie lubicie Bandytów to będzie coś nowego na stronie czego do tej pory nie było :D :/

- - -

A tak naprawdę to ja zawszę chciałem dołączyć do monolitu tylko , że chciałem coś nowego dać na strone :E

Uwagi moderatora:

Ostrzegałem, warn. - Wheeljack
\\\Bandyci wkrótce przejmą całą Zone , będzie ona dla nich rajem///
Awatar użytkownika
JOGA
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 01 Lis 2012, 17:26
Ostatnio był: 08 Lis 2012, 13:45
Miejscowość: Opuszczona stacja kolejowa
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez djcycu w 03 Lis 2012, 16:28

Tu każdy ma odmienne zdania więc nie ma wiele nowości do wprowadzenia na tą stronę... Ja i reszta opisaliśmy jak działają bandyci i jak niedobrzy są. Apropos dziś będę sobie na wysypisku urządzał strzelnicę... Będę walił do bandytów z M82...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Jacy naprawdę są Bandyci ?

Postprzez Aracz w 04 Lis 2012, 13:11

@up
Twoja poprzednia wypowiedź chyba miała mnie z lekka obrazić, no i tak zadziałała.
@Topic
Ogólnie, nie powinno się odróżniać stalkerów i bandytów jako frakcje. Oni dzielą się na gangi i grupy. A niby dlaczego sądzę że bandyci byli by pierwsi? Tam najpierw trafili ludzie uciekający przed prawem, gdzieś tam było powiedziane (chyba jeszcze w SoC). Ludzie dopiero po tym, jak ktoś znalazł artefakty zaczęli tam mknąć. Bo po śmieci z wysypiska? Jak nawet wyjść się nie dało.
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości