Najtrudniejszy mod

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najtrudniejszy mod

Postprzez Jaroć w 20 Kwi 2013, 08:06

Jak dla mnie w SoC z tego co przeczytałem to nie ma lepszego i bardziej hardcorowego modu od 'Krwawego szlaku' cóż szkoda że dopiero teraz dowiaduje się o tym modzie bo pograł bym w niego już dawno temu :D .Co do innych części to w CS na poziomie Mistrz dosyć trudny jest TFW,ale w CS mało grałem ogólnie i na modach mogę się mylić.W CoP raczej 'Dead City' mod który trochę 'wyginą' tak powiedzmy bo można go pobierać w 2-6 godzin z gównianych stron,ale można ściągnąć z jakiejś niemieckiej strony w 5-10min niestety jest on rosyjsko-angielski tłumaczenie angielskie nie jest całkowite,mod jest rosyjski i wykorzystuje taktykę totalnego rozpie***lu w którym czasami trudno jest przetrwać.
Sorry za błędy ortograficzne
Awatar użytkownika
Jaroć
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 30 Gru 2012, 12:34
Ostatnio był: 17 Kwi 2017, 23:28
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Najtrudniejszy mod

Postprzez HaijTaczi w 23 Kwi 2013, 12:47

Według mnie najtrudniejszy mod :
- MISERY (CoP)
- M.S.O/P.G.R (CoP)
- Stalker L.E.G.E.N.D.A.R.Y (SoC)
- Lost World Troops of Doom (SoC)
Ostatnio edytowany przez HaijTaczi, 16 Lip 2013, 14:25, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
HaijTaczi
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 18 Lut 2012, 13:27
Ostatnio był: 30 Lis 2015, 19:36
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 18

Re: Najtrudniejszy mod

Postprzez Kudkudak w 13 Cze 2013, 19:21

Po przetestowaniu kilku modów...zmieniam zdanie. Restoration to chyba NAJ-TRUD-NIEJ-SZY mod, w jaki przyszło mi grać. Wychodzę happy z bunkra, zaraz mam namiary na sygnał SOS. Oczywiście przekonany o mocy anonalii w SoC idę...jeeebit, 2% paska życia i krwawienie dobija. Okej. Wczutuje grę, kot wziął mnie na 2 ataki swoimi szponami (taki łiskas). Być może to była zemsta za hejt ME, być może zwykła porażka. Coś, skierowałem się dalej...rzucam, rzucam i did. Nie ma śrub! Fajny patent, limit śrubek - trzeba je potem dokupić. Nie cieszyłem się zbyt długo nowym życiem i sweterkiem, wyleciał zza drzew po krótkim czasie śmigłowiec sołdatów i zrobił swoje. Podczas kolejnej próby nieudolnej próby życia w Zonie (może to już wcielenie dżdżownicy?), zabiłem perfidnie Tolika (za nową szpejową czapunie, bez logo adidasa ale widać). Oczywiście tym razem zabili mnie ludzie Wilka, którzy dowiedzieli się telepatycznie o tym nagłym incydencie. O promieniowaniu chyba nie muszę mówić - Miś to by miał dopiero problem, bo roczną dawkę promieniowania to on by tu przyjął w ciągu pół sekundy.

Max przeżycie podczas 1 dnia gry - 7 minut :)
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive pronx18.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Najtrudniejszy mod

Postprzez Taran w 16 Lip 2013, 11:12

Według mnie najtrudniejszy jest mod Apokalipsa do SoC stworzony przez Zaurusa. Fabuła jest nawet prosta, lecz jest pewien moment gdzie trzeba zebrać kilka MILIONÓW rubli na broń dla stalkerów z grupy Poszukiwaczy. Miesiąc się już z tym męczę. Targam co popadnie mi pod ręce do Baru aby to sprzedać. Niezły sposób na naukę oszczędności. ;)
Awatar użytkownika
Taran
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 15 Lip 2013, 20:01
Ostatnio był: 25 Gru 2014, 18:03
Miejscowość: Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 3 gości