Seria S.T.A.L.K.E.R. - mody, tajemnice oraz początki.

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Seria S.T.A.L.K.E.R. - mody, tajemnice oraz początki.

Postprzez Imienny w 07 Maj 2015, 15:11

Cześć,

Jak widać mania robienia quizów o serii S.T.A.L.K.E.R. dosięgła także mnie - sam próbowałem stworzyć coś trudniejszego niż to, co zrobił @Łilson. Mam nadzieję, że rozwiązanie go sprawi wam przyjemność, a w razie uwag co do pytań/wyjaśnień, proszę o komentarz.

Quiz: http://www.quizme.pl/q/mikron/wiedza_o_ ... _pisarzami *

ps. Wiem, że temat z quizem już istnieje, ale pomyślałem, że w ramach przejrzystości lepiej stworzyć nowy.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)

Za ten post Imienny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kałach, Universal, Decimus76.
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Reklamy Google

Re: Seria S.T.A.L.K.E.R. - mody, tajemnice oraz początki.

Postprzez Universal w 07 Maj 2015, 15:31

Twój wynik to 33 / 46 punktów
Twoja ocena: Doskonale!

Jeśli chodzi o serię S.T.A.L.K.E.R. to jesteś mistrzem w swoim fachu - trudno jest cię zagiąć. Ta seria ma mało tajemnic o których nie wiesz. Warto byś - jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - zainteresował się różnymi LARP'ami, ewentualnie zaczął tworzyć nowe koncepty jak ja. :D


Mogę dać kozaczka, dość ciekawe, 2/10 :caleb: Jestem całkiem zadowolony, a nie grałem w stalkera z prawie rok.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Seria S.T.A.L.K.E.R. - mody, tajemnice oraz początki.

Postprzez KoweK w 07 Maj 2015, 16:05

Jaka była pierwsza koncepcja serii S.T.A.L.K.E.R. (z okolic 2002 roku)?

Oczywiście, że taka sama jak w 2003 i później. Zona itd. Gra, kiedy miała koncepcję międzyplanetarnych tuneli itd. nazywała się "Oblivion Lost" bez żadnego S.T.A.L.K.E.R.. I żeby być szczegółowym - taka koncepcja gry była w 2001 roku. Więc tutaj pytanie jak i odpowiedź są do dupy.

Kto to jest pseudoczłowiek i iluzjonista? I skąd wiesz, że żaden ruski nie wymyślił sobie takich mutantów i nie wsadził do swojego moda? :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Seria S.T.A.L.K.E.R. - mody, tajemnice oraz początki.

Postprzez Imienny w 07 Maj 2015, 17:16

@up
Dziękuję za opinie, poprawiłem.

Co do tych dwóch mutantów - oczywiście nie wykluczam modów robionych na własną rękę, które nigdy nie zostały upublicznione. W pytaniu tylko takie szerzej w Polsce znane miałem na myśli - niemniej, jeśli takiego moda znasz, zapodaj linka, a wtedy pytanie poprawię. :P
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Seria S.T.A.L.K.E.R. - mody, tajemnice oraz początki.

Postprzez Wiewi0r w 07 Maj 2015, 20:11

>Nie graj długo w sztaklera
>Pytania z dupy o książki strzelaj
>Zdobądź 38/46
>Tylko 4 źle
>Przebij Uniego
>heheszki

A poważnie, pytanie o "Stalkerów" w innych książkach Strugackich jest trochę naciągane, ale test fajny. ;)
Ja czytałem to podwójne wydanie i ja miałem "Drugi Najazd Marsjan". Swoją drogą fajne studium cywilbandy.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Seria S.T.A.L.K.E.R. - mody, tajemnice oraz początki.

Postprzez trolololo w 09 Maj 2015, 21:00

40/46, Nie znam się na książkach, więc strzelałem
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości