S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Quinn w 07 Sty 2009, 12:14

Nie będę się rozpisywał, gdyż wszystko opisałem tu: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

I jak? Wierzycie czy jednak fake? :)

Za ten post Quinn otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Czaro w 07 Sty 2009, 13:56

Ja uważam, że kolejny Stalker wyjdzie ale tyle nowości :?: To ściema. Już Cień Czernobyla miał być super, extra itd. Miały w nim być pojazdy, różnorodne mutanty, inteligentni przeciwnicy. Skończyło się na tym, że gracze musieli sami dopieszczać grę. Oto moje zdanie:

Kobiety. - Oczywiście mogły by być. Skoro zrobiono już tyle modelów to czemu nie "stalkerki" :?:

Bossowie - Niezły pomysł. Chyba każdy ma już dość ciągle powtarzających się, tych samych mutantów.

Nowe frakcje - Także dobry pomysł. To w znacznym stopniu urozmaiciło by grę.

Uczucia, emocje - Tego napewno nie będzie.

Nie będzie jasno określonego scenariusza - gracz sam wpływa na zdarzenia, fabułę, itp - Było by cudownie. Wreszcie zakończenie które zależy tylko i wyłącznie od gracza.

Możliwość rekrutowania i zlecania zadań innym stalkerom - Byłby to bardzo przyjemny smaczek.

Podsumowując: Stalker 3 wyjdzie ale napewno nie będzie aż tylu bajerów.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Crisu w 07 Sty 2009, 14:20

Jak dla mnie to jeden wielki stek bzdur...
Oczywiście, pomarzyć można, ale bez przesady by łykać nieoficjalne informacje o trzeciej części gry w chwili kiedy nawet nie pojawił się Stalker opatrzony numerkiem dwa.
Fakt, mamy Czyste Niebo, ale czy jest to dwójka? Nie-e.

Tak więc pozostanę sceptyczny jeśli chodzi o trzecią odsłonę.
Uwierzę jak zobaczę, może tak. ^^
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Darth ReX w 07 Sty 2009, 17:10

Brawo, 100% fake'a w fake'u.
"Istotna ma być broń jądrowa", "Gra ma być na Cryengine 2" - to wystarczy, żeby określić gierkę jako fake'a.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez szymon93 w 07 Sty 2009, 17:26

W SoC ktoś powiedział, że zony nie można zbombardować bo zmiotłoby pół ziemi. To niby z jakiej paki w stalker 3 ma być broń jądrowa?! Nie za bardzo pasują mi tez baby w zonie... Nie mam nic przecikwko kobietom ale do zony mi po prostu nie pasują :). A przez wprowadzenie wojsk międzynarodowych to nie będzie już klimatyczny stalker tylko kolejna kretyńska strzelanina. Jeśli zrobią coś takiego to będzie to totalna klapa.
Awatar użytkownika
szymon93
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 23 Gru 2008, 13:26
Ostatnio był: 12 Sty 2009, 17:17
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Michu w 07 Sty 2009, 17:39

Wszystko fajnie ale te CryEngine 2 mnie przeraża, to już wolałbym grafikę z Oblivion Lost Pre-Alpha :D

Te uczucia itp też pewnie się nie sprawdzą, poza tym to dopiero plotki... poza tym GSC i taka gra ?, oj i czekajmy na to 100 lat... no dobra, OL był super puki jakiś zje*us tego nie spieprzył, nahh...

podobała by mi się straszna, pełna mutantów z naciskiem na Survivor, przetrwanie... czyli przemyślanie każdej akcji, typu atakowanie stada mutantów czy obozu stalkerów, świetnie odwzorowane artefakty z realistycznymi "mocami", ponury klimat, mało stalkerów, ugrupowania...
Zróżnicowane AI, od stalkerów którzy z chęcią nam pomogą, poprzez młodzików nie świadomych zony i srających w gacie na widok zmutowanego psa, do prawdziwych twardych skurwy****

to by była Zona! :D i duuuuuuuużo opuszczonych lokacji, dużo Zombie i innego ścierwa!
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Czaro w 07 Sty 2009, 17:48

Zgadzam się z twoją opinią Michu. To co jest przedstawione w pogłoskach to ogromna metropolia a nie Zona. Stada mutantów i inteligentni przeciwnicy. To było by coś :!: W to miejsce Stalkerki :?: Głupi pomysł :D. Broń Jądrowa :?: Czy kogoś pogjęło :?: :!:

BTW. W poście wyżej (moim) napisałem, że Stalkerki mogłyby być ale nie w grze moim zdaniem tylko autorzy pewnie zrobią. Skoro stworzyli tyle modeli czemu nie Stalkerki :?:
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Crisu w 07 Sty 2009, 18:14

w grze pojawią się kobiety (Stalkerki?)
Huraaa! Radujmy się. Wiele nowych Questów!

"Znajdź artefakt antykoncepcyjny"
"Porozmawiaj z Tatianą w celu reprodukcji"
"Wyznaj miłość by pozyskać informacje o Strieloku"


...jasne. Na bank. xD

- - - - -

powstaje rozbudowany symulator postaci: uczucia, emocje, itp.
Ooo tak - tego z pewnością chcemy.
Kolejna opera mydlana... Stalkerzy łączący się w pary, wspólne wypady do Czerwonego Lasu, romantyczne randki w Barze, istne orgie nieopodal Prypeci... A będzie też zoofilia? Nie żałujmy sobie.

- - - - -

możliwość rekrutowania i zlecania zadań innym stalkerom
Dołączajmy do Bandytów. Wynajmujmy niczego nieświadomych Stalkerów. Niech Zona wie jacy z nas niedobrzy oszuści. xD

- - - - -

znacząca w grze będzie broń jądrowa, w tym także osobista wyrzutnia taktycznych pocisków
Milutko... Bo nie ma to jak nosić na plecach kilkudziesięciotonową wyrzutnię.

* * * * *

Podsumowując: Stalker 3
...okaże się bujdą na kółkach.

W co Wy wierzycie...? ^^ Oczywiście liczę się z Waszymi opiniami, ale...
No właśnie - ALE.
Czytając niepotwierdzone pogłoski stwierdzam, że z czystym sumieniem można włożyć je między bajki. Okrutne, ale prawdziwe jak to, że Mikołaj nie istnieje.

Crisu na tym forum są wierzący w Mikołaja ^^
Nie pisz takich rzeczy, łamiesz im serce - C16


Tak wiem. Jeśli kogoś uraziłem - bić na PW. ^^
A U Ciebie brakuje kropki we wpisie kolego. xD -C17
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Michu w 07 Sty 2009, 18:32

No ja na pewno nie wierze w większość tych durnot bo to ploty, a ploty wiadomo jak wyglądają ;]
- Ty stary! wczoraj słyszałem coś o nowym stalkerze, i że tam będzie jakaś fajna unikatowa broń, ale...
Jurek śpiesząc się na autobus nie zdążył dokończyć zdania..., Stefan krzyknął...
-Ale!...
Następny dzień, przy spotkaniu z Marianem
- Podobno ma wyjść nowy stalker, i będzie nowa broń... zapewne jądrowa!
- Jaaaa, ale szuper!

--------------------
lub też typowe dzieci neo
- ADRIAN, TY KÓRDE! MA WYJŚĆ NOWY STALKER ja pierdziele będzie można hodzić po cauej europie i bendzie hyba dwadzieścia nowyh mótantuw!!!!!!! ale wymagania niby procesor piendziesiont rdzeni!


Stalker 2 pozostaje nadal w strefie marzeń i spekulacji :P...
podyskutować zawsze można :D

Fail. Słowem sprostowania - mówimy o Stalkerze Trzecim. ^^ -C17
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Strelok_95 w 07 Sty 2009, 19:38

A mi by się podobało, gdyby gracz mógł założyć własną frakcję, sam przyjmować członków dawać zlecenia itp. I powinni dać te cholerne maski gazowe, żeby gracze nie musieli robić na nie modów. Aha i po zakończeniu gry, żeby dalej można było Grać, bo końcówka SoCa mnie troche wkurzyła.
Awatar użytkownika
Strelok_95
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 07 Sty 2009, 17:13
Ostatnio był: 13 Sty 2011, 18:31
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez szm w 07 Sty 2009, 19:40

szymon93 napisał(a):Nie za bardzo pasują mi tez baby w zonie.


A dlaczego ?? Za czasów słusznie minionych było takie hasło : Kobiety na traktory ! Dlaczegoby nie wprowadzi hasła : Kobiety do Zony ! :D
Tak na serio to uwierzę jak zobaczę ... Infa z tymi wyrzutniami nie skomentuje nawet bo to się nadaje do Nie do wiary lub innego programu tego typu .
NA KOWNO!

Za ten post szm otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Piotras112.
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa?

Postprzez Mike w 07 Sty 2009, 21:47

Wydaje mi się, że kwestią czasu jest to aż ogłoszona zostanie oficjalne trzecia część Stalkera, ale raczej te wszystkie nowości o jakich można przeczytać w tej chwili nie traktowałbym jako pewniaki. Choć z drugiej strony byłoby świetnie gdyby chociaż połowa z tych rewelacji znalazła się w nowym Stalkerze.
Awatar użytkownika
Mike
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Sty 2008, 12:58
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 18:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 6 gości