Jaki mod wybrać? Nasze propozycje

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Merhius w 27 Maj 2012, 18:59

Zdecydowanie The Faction War! Dzięki modowi wreszcie ma się ochote prowadzić swoją frakcje do boju, a nie traktować to jako swój przykry obowiązek. Mod oczywiście kasuje całą fabułę z orginalnego Czystego Nieba (więc grać tylko po przejściu podstawki!) Ale w zamian daje piękną i żywiołową wojne frakcji. Poza tym gra (zwłaszcza na początku) ocieka wręcz klimatem. Po raz pierwszy poczułem się jak prawdziwy, styrany stalker klepiący biedę! Pamiętam jak na początku nie miałem nic oprócz garści rubli, które zresztą wydałem od razu u Sacharowa w Jantarze na nóż, lornetkę, śpiwór i radio (Tak, tak! Na początku nawet noża nie miałem) Później przeszedłem się z grupką stalkerów po okolicy Jantaru i upolowaliśmy cztery psy (oni zabili trzy, a ja jednego nożem). W pewnym momencie zrobiłem się głodny... oczywiście nie zjadłem martwych psów (bo się nie da... i nie jestem wariatem!) ale odciołem im ogony i sprzedałem je Sacharowowi. Za zarobione pieniądze kupiłem sobie dubeltówkę (pierwsza prawdziwa broń) paczkę naboi (ze 20 naboi) i... prawdziwy czerstwy chlebek! A później, z pełnym brzuchem i dubeltówką na ramieniu, wyruszyłem ku wielkiej przygodzie... A tak na serio to zmarłem pare metrów od bunkra zabity przez burera :E Klimat można dosłownie nożem ciąć! Mod jest cudny i wcale nie wywala tak częto na pulpit (przynajmniej mnie) jak to niektórzy twierdzą. No to tyle, na razie bracia stalkerzy!
Awatar użytkownika
Merhius
Stalker

Posty: 133
Dołączenie: 24 Maj 2012, 21:37
Ostatnio był: 27 Paź 2016, 02:55
Miejscowość: Gruzowisko koło reaktora
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 94

Reklamy Google

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Szweminek999 w 19 Cze 2012, 19:45

Ja lubię Clear Sky Complete (do CS oczywiście). Fajnie jest zespawnować Monoliciarza w obozie Czystego Nieba albo pogadać ze Striełokiem jak z normalnym stalkerem. Mod dodaje też kilka przedmiotów, między innymi śpiwór, oraz nowe skiny i dźwięki broni. Do tego dochodzi jeszcze normalne celowanie z pistoletów. To oczywiście nie koniec!
PS: Moda znajdziemy na płycie z CDA, razem ze S.T.A.L.K.E.R.em Clear Sky. :)
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez STALKER58 w 19 Cze 2012, 20:27

Mój ulubiony mod to"S.T.A.L.K.E.R: The Faction War"!

Wręcz kocham ten modo bo są w nim rozwinięte wojny frakcji co akurat kocham!
POLECAM MOD GORĄCO! :)

Jeśli jesteś prawdziwym Stalkerem ceniącym sobie wypitkę w towarzystwie podobnych myślących ludzi...dołącz do...WOLNOŚCI!

STALKER58
Wygnany z Zony

Posty: 50
Dołączenie: 12 Cze 2012, 12:48
Ostatnio był: 15 Mar 2013, 14:59
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 10

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Szpagin w 24 Cze 2012, 19:08

W SoC podobały mi się dwa mody: Priboi Story, bo wprowadzał masę fajnych nowinek, trochę sprzętu i nową fabułę. Tylko te kwiatki...
Drugim jest L.U.R.K. - taki lepszy Arsenal z poprawioną grafiką.

CS nie modowałem, bo po jednokrotnym ukończeniu gra jakoś przeszła mi ochota na granie w tą część.

Do najnowszej części, Zewu Prypeci, instalowałem kilka modów: S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod, Shoker Weapons, i parę innych. Ale pierwsze miejsce idzie do Atmosfear, grafika naprawdę została poprawiona, choć wentylator w komputerze huczy mi jak śmigła Tu-95.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Gorianov w 27 Cze 2012, 01:21

SHOC:
Tajne Ścieżki 2 -Za nowe lokacje i niesamowicie wciągającą fabułę, w tym modzie jest dużo nowych przedmiotów, broni, artefaktów i wiele innych rzeczy dzięki którym stalker wygląda tak jak powinien. Grafiki nie poprawia ale jest za to dość stabilny, także polecam.
CS:
OGSM- Po prostu za wprowadzone urozmaicenia do rozgrywki. Tutaj niema co się rozpisywać, dobry mod który poprawia to i owo.

COP przeszedłem tylko raz, nie grałem w żadną modyfikację także się nie wypowiadam.

Za ten post Gorianov otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wańka_Wkręt, Strelok_90,
Negative Józio.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Gro3a w 05 Lip 2012, 21:04

Najbardziej spodobał mi się Oblivion Lost 2.2, ponieważ była to moja pierwsza zainstalowana modyfikacja do SoC. Dodawała dość dużo wyciętych mutantów i w dodatku można łatwo do niej dodawać nowe bronie z innych modów. A co do warunków atmosferycznych, zmieniała zonę w mniej "klimatyczną" co niestety było jej (modyfikacji) wadą.
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez ThermalsPL w 05 Lip 2012, 21:15

Moim ulubionym modem jest the faction war.Chociaż klimat jest czadowy to niektóre kwestie są do dupy.Np.dużo przekleńśtw.Nie spotkałem w tym modzie stalkera który by nie przeklnął.mam młodszych braci :|
"Stary,dobrze że tu jesteś!Wpadłem jak śliwka w gówno!"-Strzelec Czystego Nieba
Awatar użytkownika
ThermalsPL
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 30 Cze 2012, 13:17
Ostatnio był: 01 Sie 2019, 16:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 6

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Gavdylenko w 14 Lip 2012, 00:37

The Faction War-Jeden z lepszych modów do CS ktory opiera się na wojnie frakcji

SGM-Mod zmieniający rozgrywkę nowe bronie i mapy
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Gandohar w 27 Lip 2012, 19:27

Do zewa mam 2 ulubione mody pierwszy to Winter of death ultimatum a drugi to Tajemnica proroka monolitu. Oby dwa są według mnie zaje*iste.
Nigdy nie odwracaj wzroku – czy to od koszmaru, czy od prawdy
Awatar użytkownika
Gandohar
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 13 Wrz 2011, 12:37
Ostatnio był: 11 Sty 2021, 04:07
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Kamasz Stalker w 10 Sie 2012, 21:17

Ja najbardziej lubię modyfikację: S.T.A.L.K.E.R: The Faction War :)
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... Ss0nmTHcMA
War...war in the Zone a Never Ending...

Kamasz Stalker
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 10 Sie 2012, 15:49
Ostatnio był: 22 Sie 2012, 07:28
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: Ulubiona Modyfikacja

Postprzez Provski w 10 Sie 2012, 21:25

Ja najbardziej lubię serię modyfikacji o nazwie Redux. Mod jest zrobiony do każdej części gry. Polega on na utrudnianiu rozgrywki (mniej kasy za zadania, droższe graty u handlarzy itp.).
Твоя цель здесь. Иди ко мне.
Твой путь завершается. Иди ко мне.
Вознаграждён будет только один.
Твоё желание скоро исполнится.
Пришло время. Я вижу твоё желание.
Путь завершён, человек. Иди ко мне.
Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь.
Provski
Tropiciel

Posty: 374
Dołączenie: 17 Maj 2011, 09:03
Ostatnio był: 25 Lip 2022, 20:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 42

Re: Jaki mod wybrać? Nasze propozycje

Postprzez Grillosz w 27 Wrz 2012, 23:00

Trzech wiodących na samym szczycie mojej listy to:
-Oblivion Lost U.L.T.I.M.A.T.E. - 1.W cholerę nowych broni 2. Ładna grafa 3. Freeplay 4. Podkręcone NPC'ty walą granatami jak porąbani 5. Nie jest za trudno, ani za łatwo ale do fortuny (OVER 9000) też da się dojść. 6. W choooolerę nowych broni

-Priboy - Jak wyżej poza punktem 6 i w 1 pkt. zamiast "w cholerę" to "kilka"

-Narodnaya Solijanka (Peoples Soup) - Patrz OL U. + Jeszcze więcej broni niż w pkt. 6 + 7. Niestety niestabilny jak diabli + 8. Jeszcze lepszy klimat niż tworzony przez OL U czy PB + 9. Po co ci CS i CoP? Wszystko masz w jednej grze! :D

Tak, ja gram w mody (może to dziwnie zabrzmi) dla broni. Im więcej giwer, tym bardziej jestem zadowolony. NS daje wszystko co fan militariów by chciał (zaczynając od miotacza ognia, przez granaty dymne i strzelbę Gaussa, a na M134 kończąc). Jeśli byłaby możliwość połączenia broni OOP (mod do NS - mod do moda xD) i OL Ultimate to jednak chciałbym graficznego OL Ultimate.

Ta część jest przeznaczona dla modderów i wszystkim którym się to słowo należy:
:

Uważam, że każdy wybiera mod pod własne preferencje. Jedni wybiorą, klimat, pokręcone AI, dużą ilość broni... A inni chcą czegoś co przekształci zwykłą grę w NIESTABILNE (emocjonalnie xD) MONSTRUM SIEJĄCE SPUSTOSZENIE NA DYSKU TWARDYM I PSUJĄCE NERWY ZWYKŁYM ŚMIERTELNIKOM (zwanymi graczami), a następnie zmuszające ich do dorzucania węgla, szybszego pedałowania, lub smagania batem niewolników coby szybciej kręcili korbkom, by tylko złom zwany komputerem zechciał to uciągnąć. Mimo to chcę od siebie podziękować wszystkim modderom, i ludziom, którzy pracowali (i/bądź pracują) przy tworzeniu tak wspaniałych rzeczy i za polepszanie nam graczom humoru.
Dzięki i oby tak dalej. Grillosz.
May God have mercy upon my enemies, because i won't.
Awatar użytkownika
Grillosz
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 23 Sie 2011, 15:45
Ostatnio był: 07 Lip 2013, 16:05
Miejscowość: Planeta F/jute-m 2
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości