Pasja

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Pasja

Postprzez Jaldd w 24 Lut 2010, 15:35

Dla mnie granie w tą grę można było nazwać prawdziwą pasją, bo to nie jest taka gra że się ją raz przechodzi i odkłada na półkę, nie nie tą grę przechodziłem wielokrotnie (mówie tu o cieniu) i wciąż nie rozumiałem w 100 % fabuły bo tu nie ma tak prostego przekazu jak w innych grach, trzeba naprawdę pomyśleć żeby wywnioskować cokolwiek z tych filmików. Ja wogle załapałem mniej więcej zarys fabularny po przejściu 3 razy gry + był taki wątek chyba "chronologiczne wydarzenia" czy coś tam takiego dopiero wtedy mogłem żec że wiem oco chodzi w tej grze. Tak więc moim zdaniem granie w tą grę to jest prawdziwa pasja.
Żołnierz Wolności wysłany do Kordonu razem z Vańką Szybką Strzałą i Mietkiem Kulawą Nogą w celu werbowania nowych ludzi do frakcji.
Awatar użytkownika
Jaldd
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 30 Sty 2010, 16:30
Ostatnio był: 01 Paź 2012, 18:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Reklamy Google

Re: Pasja

Postprzez kondoslaw w 29 Mar 2010, 20:51

Ja odkąd pamiętam interesowałem się bronią palną no a po za tym lubiłem sobie popykać w RPG'i. A jak zobaczyłem, że to FPS i RPG to pomyślałem musi być niezłe. No wiadomo co było dalej: kiedy zacząłem grać zainteresowałem się Czarnobylem i samą grą.
Awatar użytkownika
kondoslaw
Stalker

Posty: 114
Dołączenie: 26 Lis 2009, 18:58
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 5

Re: Pasja

Postprzez gosciu121 w 17 Kwi 2010, 22:44

Ta gra sprawiła że:
-Polubiłem/zainteresowałem się Czarnobylem
a)Interesuje mnie jego historia, jak doszło do wypadku (<-- to wiem) i wiele innych rzeczy
b)Mam czym kolegów zaskoczyć :D
-Polubiłem radiację i klimaty post apokaliptyczne
-Mutacje to coś strasznego, co uświadomił mi stalker, wcześniej to był temat do żartów
-Mam co robić w wolnych chwilach
a)pisze o Czarnobylu
b)postanowiłem napisać powieść w klimatach S.T.A.L.K.E.R.A. (i kobiety będą!! :P)

ooo... wielki monolicie...
Awatar użytkownika
gosciu121
Stalker

Posty: 150
Dołączenie: 07 Sty 2010, 21:32
Ostatnio był: 12 Wrz 2014, 08:46
Miejscowość: Чернобыльская АЭС
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 8

Re: Pasja

Postprzez Pawlowicz w 18 Kwi 2010, 09:16

Czarnobylem sie jeszcze przed graniem w Stalkera zainteresowałem .Ale gdy zagrałem w Stalkera to normalnie 3 dni czytania historii wybuchu.
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Pasja

Postprzez Warsoonclang w 18 Kwi 2010, 12:27

HMH .. od czego by tu zacząć ..
Zawsze byłem takim "rudero-łazem" i uwielbiam do dziś łazić i zwiedzać stare opuszczone budynki oraz jakieś opuszczone miejsca jak stara jednostka wojskowa Hel-bór (złaziłem tam cały kompleks z latarką wieczorem jak byłem na wakacjach w Jastarni , było upiornie )
Dopiero po przejściu Cienia Czernobyla , zainteresowałem się tamtym ponurym światem.
Kiedy "zaraziłem kolegę Stalkerem i zmusiłem go by też sobie kupił egzemplarz tej wspaniałej gry .
Po paru dniach obaj zaczęliśmy analizować całą Historię Czernobyla i doszliśmy do wniosku aby tam psię wybrać .
Chcemy tam pojechać w te wakacje (chyba z jakąś wycieczką , bo we dwóch to za dużo roboty z papierami)
Weźmiemy stroje Stalkerów no i jazda z tym szałotem - zwiedzanie , wygłupy i zabawa ...

Ale czy się uda ...
Ciąg dalszy nastąpi .. :E
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Pasja

Postprzez Mangowski w 04 Maj 2010, 10:17

W moim przypadku było trochę odwrotnie. Najpierw zainteresowałem się wybuchem reaktora w Czarnobylu, a później zagrałem w STALKERA. Macie rację, że gra jest świetna i trzyma klimat, Prypeć jest pięknie odwzorowana w grze. Diabelski młyn, wprawił mnie w zadumę, że stanąłem na chwilę i mnie zabili. :D
Awatar użytkownika
Mangowski
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 01 Maj 2010, 23:27
Ostatnio był: 18 Lis 2010, 03:21
Miejscowość: Koszalin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Pasja

Postprzez Ogniskujący w 04 Maj 2010, 16:17

Wszystko zaczęło się za sprawą CD-Action-była tam recka Stalker'a SoC.
Kupiłem tę grę i to przez nią zainteresowałem się elektrownią,Prypecią,wybuchem i Ukrainą jako całością
NABOJE to waluta zony
Awatar użytkownika
Ogniskujący
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 24 Kwi 2010, 15:44
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 20:35
Miejscowość: Dolina Mroku-Baza wolności
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Pasja

Postprzez STALKER98 w 05 Maj 2010, 16:20

Ja się Czarnobylem troszkę interesowałem , póki nie kupiłem STALKERA ;) Teraz interesuje się Prypecią , Janowem , fabrykami Jupiter ... No elektrownią też ... Chodź na początku interesowałem się elektrownią Czarnobylską... Od CoP'a zacząłem się interesować Prypecią , Jupiterem ...
Polyushko-pole, Polyushko, shiroko pole. Edut po polyu geroi , Ekh, sa Krasnoy Armii geroi! Devushki, glyante, Glyante na dorogu nashu. Vyetsya dalnyaya doroga, Ekh , da razveselaya doroga !
Awatar użytkownika
STALKER98
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:27
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 11:31
Miejscowość: Tyż z Kremla a co se bede żałować ;)
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Pasja

Postprzez Kontroler w 05 Maj 2010, 16:59

Po zagraniu w Cień Czarnobyla naszła mnie bardzo duża chęć, pojechania z wycieczką do Prypeci i zobaczenie na własne oczy jak to wygląda, bo z gry i ze zdjęć to nie jest to samo. Już dawno sobie powiedziałem, że jak ukończę 18-tkę to się tam wybiorę. =p nawet chciałem niedawno namówić moją wychowawczynie ze szkoły, żeby pojechać w drugiej klasie, ale tylko dostałem zjebkę przy całej klasie ;] A oprócz tego to przeczytałem, różne artykuły na ten temat i ogólnie mnie zaciekawiła ta historia Czarnobyla.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Pasja

Postprzez MalinaOSG w 09 Maj 2010, 12:30

Ja trochę się zainteresowałem historią, tym co się działo potem, promieniowaniem, tak zwanymi mutacjami.
A jeśli chodzi o grę to bardzo podobają mi się stalkerz. Te kaptury, bandamy, kominiarki, i ogólnie walki pomiędzy stalkerami.Także promieniowanie, leki, mutanty, anomalie, emisje. broń, teren zony itd.
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: Pasja

Postprzez Brewka w 09 Maj 2010, 12:57

Stalker był jedną z pierwszych przyczyn mojego zainteresowania historią Czarnobyla,promieniowaniem,mutantami itp. A przy okazji pokazał mi elektrownię atomową z bliska :D .Natchną mnie tez do grania w postapokaliptyczne gry typu Fallout .
Już nas opuszczasz? Hura !!
Awatar użytkownika
Brewka
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 19 Kwi 2010, 19:17
Ostatnio był: 24 Kwi 2014, 20:40
Miejscowość: Bagna
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Pasja

Postprzez Tesla w 09 Maj 2010, 21:30

Mnie zawsze kręciła historia tych terenów po wybuchu reaktora. Prypeć i opuszczone okolice, a także to co się tam wyprawia przez promieniowanie, to zawsze były bliskie mi tematy. To spowodowało, że grałem w większość gier w których pojawia się wątek "czarnobylski", w tym także w Stalkera.
Awatar użytkownika
Tesla
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 09 Maj 2010, 08:44
Ostatnio był: 10 Wrz 2010, 16:02
Miejscowość: Łobez
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości