LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Co myślisz o Zorganizowaniu Gry Terenowej osadzonej w realich gry S.T.A.L.K.E.R

My
54
83%
Zale
6
9%
Odpada, gry terenowe mnie nie interesuj
5
8%
 
Razem głosów : 65

LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez woromir w 23 Wrz 2009, 16:23

Witam
Ostatnio myślałem czy dało by się urządzić LARP(gra terenowa) w klimatach gry S.T.A.L.K.E.R
stwierdziłem ze choć to może trudne możliwe do wykonania , większość ludzi zna założenia
stalkera i wie ze ze oprócz 2 lokacji ciężko było by zorganizować coś podobnego.
Natomiast opuszczone miasto Gródek/Kołomino które znajduje się blisko Bornego Sulinowa idealnie oddawałoby klimat miasta Pyrpeć.Mogą pojawić się głosy ze organizacja czegoś takiego jest skazana na niepowodzenie. No cóż mogę się założyć że organizacja pierwszego Old Town(największy konwent postapo w Polsce) tez nie była szczególnie łatwa, gdyby zebrać większa grupę ludzi która byłaby chętna by spróbować coś takiego zorganizować i popytać o rade twórców Old Town
można by pomyśleć na tym pomysłem. Pisze to że by zobaczyć jak odbieracie taki pomysł.
I czy Byłby ktoś chętny żeby zorganizować tam dajmy na to 2 dniowego Larp'a , bądź przy sporych chęciach nawet czegoś większego. Oczywiście było by to dosyć ciężkie do organizacji bo trzeba było by wymyślić jakiś sensowny system i zasady gry, zobaczyć jak do tego zarządca tych ruin podejdzie itp itd. ale da to się zrobić, o ile nie zburzą tego wkrótce. ;-)
Dołączam ankietę kto byłby chętny a kto raczej nie.
Przewidywałbym użycie broni ASG, podział na grupy takie jak w stalkerze (wolność powinność itp.)
minimum 50 osób potrzebne by był sens się w to bawić.
Poza tym jestem nowy na forum choć wiele razy już tu byłem .
Serwus!
woromir
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 16:00
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 17:11
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez linqor w 23 Wrz 2009, 17:06

Trudno by było podzielenie wolność-powinność ja zawsze z kumplami Gram w Asg na klimatach stalkera z podziałem wojskowi-Bandyci w raszówce więc mogę troche pomóc wam w organizowaniu(jeżeli ta miejscowość jest blisko lubina bo skutera na razie nie posiadam pozostaje mi rower) więc do 18km od lubina w weekend mógłbym być tam z wami (kliku kumpli też by przyjechało)
Edit:
A co do kłonima Od 2008 roku miasto systematycznie zostaje wyburzane. Pozostaną tylko 3 budynki : 1 należący do urzędu gminy Borne Sulinowo oraz 2 należące do Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe. więc chyba prypeci nie odda tak jak raszówka :P tam jest kilkanaście budynków i sterty gruzów/śmieci więc będzie coś ala prypeć złomowisko
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Stalkerzy-przyszłość polski
Awatar użytkownika
linqor
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 24 Lip 2009, 18:32
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 16:52
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez woromir w 23 Wrz 2009, 20:35

w naszym państwie zanim to wyburza to minie z 10 lat pewnie :wink:
a tak serio w każdym bądź razie mam nadzieje ze do lata przyszłego roku coś się utrzyma.
I jakbyśmy to organizowali to na pewno na kilka dni3-4 przy ogromnym nakładzie pracy więc założenia są ambitne tylko dopóki nie dowiem się jak ludzie na to patrzą to nie będę wiedział czy jest sens, chce wiedzieć jak to przyjmujecie. Co do Frakcji najłatwiej będzie chyba bandyci stalkerzy bądź tak jak mówisz.

Ps. co do miejscowości jestem otwarty na propozycje im bardziej postapo tym lepiej :D
woromir
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 16:00
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 17:11
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez Strelok_95 w 24 Wrz 2009, 11:36

Noi co my tam mieibyśmy robić xD :?: Latać za sobą z plastikowymi pukawkami na kulki i wrzeszczeć po niby-rosyjsku xD :?: Jak już chcece coś takiego zorganizować to już lepiej z markerami do paintballa, no bo skąd będzie wiadomo kto już "zginął" :?: Będą pewnie filmowe akcje --> koleś dostanie 10 razy + 2 headshoty i dalej będzie po "planszy" latał :D Koncpcja niezła, ale raczej nie przejdzie (zwłaszcza, że to już nie wakacje) :D
Awatar użytkownika
Strelok_95
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 07 Sty 2009, 17:13
Ostatnio był: 13 Sty 2011, 18:31
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez linqor w 24 Wrz 2009, 12:37

Będą reguły kto dostanie zawiązuję sobie chustę na prawe ramię i wiemy a co do tzw. Terminatorów będzie widać dostał a paintball jest jednostrzałowy bo jak dostaniesz farbą to od razu jesteś widoczny w lesie a najłatwiej jest grać na zasadach wojsko-bandyci bo łatwo jest skołować kurtkę wojskową albo czarną
Paintball ma droższe kulki i problemy by z nim były (dajmy na to że masz czarną kurtkę skórzaną za 200 zł do gry dostaniesz z paintballa w nią i nie możesz tego wyprać nie w*****ł byś śię ???
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Stalkerzy-przyszłość polski
Awatar użytkownika
linqor
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 24 Lip 2009, 18:32
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 16:52
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez STA1KERpl w 24 Wrz 2009, 16:30

Niektórzy to debile bez wyobraźni- tak żem w sb napisał. Odnosiłem się do tego tematu. A teraz do rzeczy samej- przypomnijcie sobie, jak fajnie w wieku 8 lat ganiało sie między blokami i krzyczało się "gleba je*any szkopie/potworze" lub cos mniej/bardziej wulgarnego. Czemu wy "dorośli" wstydzicie się bawić, kiedy to na prawdę frajdę wielka daje. Fhooj wielką. Nie trza z reszta tam być, aby się napieprzać ze sztywno narzuconymi regułami. Mozna przecież udać, że jak się w noge wyłapie to się lezy i kwiczy, ale zaraz wstaje i kuśtyka (for realizm). Dzieci tak robią. I bawia się świetnie. Czemu wy tego się wstydzicie? Mam 15 lat i nawet mi takie rzeczy nie przystoją, ale w lesie, w opuszczonej wiosce, przy obcych ludziach i z celem zabawy w stalkera- ku*wa! Biegać, szczelać, drzec pi*dy i dobrze się bawić. Bez ograniczeń. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony na ten pomysł. A inny pukną się teraz włep i powiedzą se, że nie będą się wstydzić z zasady. Popieram kurde.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez linqor w 24 Wrz 2009, 16:42

Co tydzień z kumplami rowerami do raszówki jeździmy się naparzać tak jak sta1kerPL napisał ale mamy swoje reguły i jest zaje**ście zachęcam do takiej gry i spędzania wolnego czasu super zabawa i lepsze wyniki na Wuefie niezapomniane wrażenia i możliwość poznania ludzi w REALU dla mnie to super wydarzenie ale dopiero w wakacje będe mógł pojechać na kilka dni ew. w piątek i sobotę mogę nocować

Koleś, błagam cię, używaj tej @#$%^ interpunkcji. - xKoweKx
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Stalkerzy-przyszłość polski
Awatar użytkownika
linqor
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 24 Lip 2009, 18:32
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 16:52
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez woromir w 26 Wrz 2009, 10:11

Witam ponownie
W pewnym sensie problem sam się rozwiązał chodź termin jest mocno Nieciekawy , no i Nysa jest daleko , szczególnie dla mnie(Szczecin) http://www.stalker.nysa.pl/
No i rekrutacja do Jutra :(
Mimo wszytko jestem dalej za organizacją własnej Imprezy.
woromir
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 16:00
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 17:11
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez linqor w 28 Wrz 2009, 18:43

Dziwne że nikt nie pisze w tym temacie, a szkoda naprawdę fajny jest.
A do sprawy znajdźmy jakaś fajną miejscówke na opuszczone.com
i podajmy mniej więcej jak to ma wyglądać ja na stanie mam Spodnie i bluzę kamuflażu Flectarn dodatkowo hełm z pokrowcem tego kamuflażu oraz strój bandyty a ASG mi się rozwaliło :mad: (ostatni raz kupiłem broń na allegro)

Ile razy jeszcze napiszesz double-posta? Ostrzeżenie, bo chyba nie dociera... Wspominałem Ci chyba też wyżej o interpunkcji, zresztą nie tylko ja. Jeszcze jedno ost. i ban na 60 dni. - xKoweKx
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Stalkerzy-przyszłość polski
Awatar użytkownika
linqor
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 24 Lip 2009, 18:32
Ostatnio był: 17 Lis 2009, 16:52
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez Ragg w 02 Mar 2010, 01:36

Wszystkich zainteresowanych takim pomysłem zapraszam tutaj: http://www.larp.forumowisko.net

Projekt ma duży potencjał, jednakże jak przy każdym dużym przedsięwzięciu potrzeba nam ludzi.

Do zobaczenia w Zonie,
Liosza Smirnow.
Ragg
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 29 Paź 2009, 23:23
Ostatnio był: 12 Cze 2010, 20:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez edimul w 04 Paź 2010, 15:42

Jest to z&%&#($cie interesujący temat ale większość ludzi woli się opalać przed monitorami,
i mówić że coś takiego jest żałosne, lecz ja chętnie bym spróbował.
Coś mało tu postów można by zorganizować jakąś większy event stalkerowski w wakacje 2010/2011
edimul
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 05 Lip 2010, 20:59
Ostatnio był: 14 Lut 2017, 19:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Re: LARP w Klimtach gry S.T.A.L.K.E.R

Postprzez Greyeeh w 04 Paź 2010, 17:56

Zobacz na datę wysłania ostatniego posta... Po co odgrzewasz stare kotlety?
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości