Ulubiony Mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Który mutant jest twoim ulubieńcem.

Pijawka
177
35%
Nibyolbrzym
26
5%
Nibypies
18
4%
Mięsacz
24
5%
Dzik
10
2%
Poltergeist
10
2%
Chimera
43
9%
Burer
23
5%
Snork
109
22%
Kontroler
62
12%
 
Razem głosów : 502

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Pangia w 31 Mar 2013, 21:45

Adam napisał(a):Jego najlepsza odsłona wypada w SoCu, a zwłaszcza z modem Atlas Spawn, kiedy tworzymy przynajmniej dziesięciu kolegów i naprzeciw stawiamy kilkudziesięciu zwykłych bandytów w kurteczkach i płaszczykach.

Ja tam nie lubię bandytów, a tu mają ewidentną przewagę liczebną i siłową - nibyolbrzym w Cieniu Czarnobyla pada po 2 magazynkach z MP5
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Adam w 01 Kwi 2013, 10:38

@Pangia nawet na mistrzu? ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Pangia w 01 Kwi 2013, 12:07

Nawet na mistrzu. W porównaniu do swojego odpowiednika z Zewu Prypeci, gdzie nibyolbrzym potrafi wytrzymać trafienie z RPG, nibyolbrzym w Cieniu Czarnobyla jest wręcz śmiesznie słaby (słabszy od pijawki, a może nawet od snorka)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Adam w 01 Kwi 2013, 12:10

Nie zauważyłem nawet. W SoCu lubię go w sumie na Atlasie, bo ilościowo jest silniejszy od paru banitów.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Tormentor w 01 Kwi 2013, 17:16

Zrobię małe zestawienie. Nie pamiętam już na jakiego stwora głosowałem.

Pijawka - symbol wszystkich części STALKERA. Najbardziej oryginalny mutant, wzbudzający grozę i palpitację serca. Pierwsze spotkanie w Agropromie - bezcenne. Strasznie podoba mi się specyfika tego stwora. Gdyby ten mutant potrafił skakać ewentualnie wspinać się na wyższe kondygnacje byłby najniebezpieczniejszym monstrum w grze.

Nibyolbrzym - w każdej grze typu STALKER musi być jakiś kloc, którego ciężko powalić. Nibyolbrzyma można określić mianem "minibossa" bo walka z nim jest czasochłonna i kosztowna. Interesujący i lubiany przeze mnie mutant. Według mnie ten stwór powinien zamieszkiwać tylko tereny silnie wyludnione i zalesione. Tak jak to mieliśmy w CS ;)


Nibypies - niby tylko pies ale potrafiący wyrządzić poważne szkody, w grupie jest cholernie niebezpieczny. Na nic wraki samochodów, skałki czy inne miejsca z pozoru wydające się bezpiecznie. Krwiożerczy czworo łap idealnie pasuje do uniwersum STALKER'a. Warczenie i jęki tej małej bestii nieraz mnie wystraszyły.


Mięsacz - dosyć przyjazny mutant gdy mamy w ręku śrutówkę. Nawet w grupie nie jest zbyt wymagający. Ustępuje nawet dzikom. Jednak wygląd tej zdeformowanej świni jest naprawdę przerażający. Według mnie jeden z najbardziej udanych stworów w grze. Za urodę tej paskudy można pochwalić twórców. Nie wyobrażam sobie gry bez tego mutanta, prawdziwy owoc Zony.


Dzik - nie przepadam. Za bardzo "zwykły jest. Zarośnięty i nic więcej. Brakuje mi w nim większych oznak mutacji, np taki Mięsacz, którego można uznać za świnie tylko po chrumkaniu jest idealnym przykładem jak radiacja zmienia faune. Dzik powinien być odrażający i bardziej zdeformowany jak wymieniony wyżej kuzynka. Jako przeciwnik dość średni. Na początku gry jest dość irytujący. Czasami nawet go nie zauważałem, kamuflowało się bydle. Ale wystraszyć potrafi, szczególnie w Kordonie gdy wyskoczy gdzieś z krzaków. :D


Poltergeist - w ścisłej czołówce. W X18 nadawał takiego klimatu, że szło się posrać. Mutant o osobliwej naturze. Mój ulubieniec, szczególnie za te wycie podczas śmierci.


Chimera - miałem okazję stanąć oko w oko z tym potworem za pośrednictwem modyfikacji, więc dużo powiedzieć nie mogę. Ciekawy i chyba najbardziej wymagający podczas ataku. Zamiast tej zmutowanej hybrydy bardziej widziałbym "Tarka", czyli upiornego konika :D. Jej brak według mnie nie wpłynął by na klimat gry, po prostu zwykły mutant. Tak to widzę.

Burer - również dzięki modom miałem okazje walczyć z tym karakanem. Wyjątkowy skrzat o super mocach. Pasuje idealnie w Zonie. Szczególnie wrażenie robi w ciemnych zamkniętych pomieszczeniach. Tego mutanta najbardziej pamiętam z filmiku na youtube gdzie Burer się zbugował w X18. Mimo, że nie wyrządzał żadnych szkód to pierwsze wrażenie zrobił kolosalne. Hehe

Snork - także ikona STALKER'a. Maska na facjacie typu słonik to konkretny atrybut nadający mutantowi wdzięku i klasy :). Strasznie straszny. W Jantarze robi niezły sajgon. Jak słyszę te warczenie za plecami to mi automatycznie ciśnienie skacze. Jeden z moich ulubieńców.

Kontroler - sporadycznie występujący ale jak już to robi to w kluczowych momentach gdzie napięcie sięga zenitu. W Agropromie zrobił na mnie wrażenie, w X16 już mniejsze. Wygląd tego humanoida jest po prostu świetny, przerośnięta łepetyna i ten wielkie łapy. Kultowa postać. Szkoda, że nie w ShoC nie potrafi walczyć wręcz.

Ślepy pies - czyli tło. Są wszędzie i wszędzie robią zamęt. Mimo to niezbędne. To samo Rodenty, choć te nieraz mnie straszyły w nieoczekiwanych momentach.


Po wielu rozgrywkach postawiłbym na Pijawkę i Snorka bo oba mutanty robią największe wrażenie i posiadają po jednej kującej wadzie, którą bym skorygował. Snork powinien mieć więcej odmian pod względem wyglądu, a Pijawka powinna występować o wiele rzadziej.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez stalker3467 w 05 Kwi 2013, 16:29

Mięsacz bo jest dosyć powolny i ma dużą głowe w którą łatwo trafić bez problemu idzie go zabić.
Samotność to wolność i swoboda od problemów.

stalker3467
Wygnany z Zony

Posty: 27
Dołączenie: 09 Gru 2012, 16:29
Ostatnio był: 09 Maj 2014, 14:53
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Aragaj w 25 Kwi 2013, 14:13

Pijawka- Gardzę nimi, przebiegłe ścierwa, często się pojawiają, atakują od tyłu i są średnio wytrzymałe. W stadzie trudno jest je pokonać, bo raczej zamiast strzelać do nich, będziesz łapany od tyłu i pozbawiany krwi. Ile magazynków na nie poszło, a one śmią się respić w tych samych miejscach.
''Służba Zonie i korzystanie z jej dobrodziejstw to nagroda sama w sobie.'' -Aragaj
Awatar użytkownika
Aragaj
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 30 Cze 2012, 19:32
Ostatnio był: 01 Gru 2013, 20:47
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -2

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Skaven13 w 27 Kwi 2013, 11:56

Hahahaha. Kurde. Powiem szczerze:
Nie mam ulubionego mutanta :( bo wszystkie mi się podobają! :E
Np. Pijawka:
Mutant który kojarzy mi się z twórczością Lovecrafta :D
Silna, szybka, niebezpieczna.
Chimera:
Mutant na widok którego ciary łażą po plerach :D
Snork:
Małe głupkowate, ale jak skoczy i ze śrutu oberwie robi się wesoło jak leci :E
Kontroler:
Zagrożenie w czystej formie :) Nie zdążysz przeładować a zginiesz. :)
Tak czy siak, ja głosu na żadnego nie oddaję. ;)
Bądź sobą. Nieważne jak.
Awatar użytkownika
Skaven13
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 29 Mar 2012, 19:36
Ostatnio był: 03 Sie 2014, 15:27
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Naznaaczony w 27 Kwi 2014, 21:01

Mój ulubiony mutant to pijawka dlatego że posiada możliwości bycia niewidzialną przez co walka z nią jest bardzo ciężka szczególnie w Zewie Prypeci gdzie atakuje od tyłu i z zaskoczenia po czym znika, jest zwinna i szybka i ma ten charakterystyczny przerażający ryk. Żeby ją zabić trzeba rozglądać się na wszystkie strony i uważnie nasłuchiwać bo nie wiadomo z której strony zaatakuje.
S.T.A.L.K.E.R.
Postaw kozaczka to nie boli.

Naznaaczony
Wygnany z Zony

Posty: 57
Dołączenie: 06 Kwi 2014, 18:42
Ostatnio był: 19 Paź 2014, 20:23
Miejscowość: Durdy
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 7

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Zilla w 27 Kwi 2014, 21:10

Czy Zombie można nazwać mutantem? Raczej nie ale w końcu to przeciwnik a że ja jestem wielkim fanem żywych trupów to i te ze Stalkera mi bardzo przypadły do gustu ;)

A poza tym to chyba nie będe oryginalny jak powiem że chłeptokrwij jest moim ulubionym mutantem. Jest przerażający a pierwsze spotkanie z nim w SoC przyprawiło mnie niemal o atak serca ;)
Image
Awatar użytkownika
Zilla
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lis 2013, 19:53
Ostatnio był: 02 Gru 2014, 18:05
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 27

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości