Ile czasu przechodziłeś S.T.A.L.K.E.R.'a?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Ogniskujący w 01 Maj 2010, 20:08

We wszystkie grałem na poziomie stalker.
SoC ok 35 godzin(robiłem wszystko co się da).
CN tak ok 25 godzin(5 godzin zajeły mi długie walki z naziolami :E (powinnością)).
Zew prypeci-raz fabuła bez Zadań Pobocznych ok 12 godzin z zadaniami ok 30 godzin(Zew prypeci króluje w zadaniach pobocznych)
NABOJE to waluta zony
Awatar użytkownika
Ogniskujący
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 24 Kwi 2010, 15:44
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 20:35
Miejscowość: Dolina Mroku-Baza wolności
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez SHOOT w 03 Maj 2010, 14:58

Uff dużo by liczyć. Cień Czarnobyla przechodziłem 4 razy pierwszy raz uff wiele godzin zawsze lubię pochodzić , po schowkach po paczyć, a piąty raz to w około 2 godzin przeszłem bo z kolegą się założyłem misji nie wykonywałem tylko biegłem na przód ale zero satysfakcji.
Ostatnio edytowany przez SHOOT 03 Maj 2010, 15:18, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
SHOOT
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 03 Maj 2010, 14:24
Ostatnio był: 20 Wrz 2017, 12:30
Miejscowość: Limańsk, Kordon, Wysypisko, Jupiter
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Kuba w 03 Maj 2010, 15:12

SHoC i CS za pierwszym i następnymi podejściami, jakieś kilka dni. Nie lubię lecieć na tzw. "pałę" grając pierwszy raz, tak więc delektowałem się Zoną i wszystkimi smaczkami jakie gry miały do zaoferowania.
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez MalinaOSG w 09 Maj 2010, 13:06

Ja na mistrzu cień oblivion lost przeszedłem około 10h bez zadań pobocznych z pobocznymi około 13h a czyste niebo 15h bez pobocznych 20h z pobocznymi bo wojna frakcji jest samym w sobie zadaniem pobocznym.
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Nyguz w 09 Maj 2010, 13:53

Jak myślicie? Już przeszedłem Stalker SOC i powiem, ze mam go dość, ale cholernie chcę zagrać z mode oblivion lost, tylko, ze nie chce mi się przechodzić początków... Mam zagrać? Opłaca się? Czy raczej nie...?
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez MalinaOSG w 09 Maj 2010, 19:46

Oblivion lost to cień tylko lepszy. Jeśli chodzi o początek było już fajnie nowe mutanty są na początku i to mi dało chęć na dalszą grę. Dlatego uważam że warto poświecić chwile na początek by mięć lepszą zabawę. Obecnie kolejny raz przechodzę moda, tutaj viewtopic.php?f=97&t=7498&start=48 na samym dole jest moja opowieść zaczyna się od mostu w kordonie przeczytaj, mam nadzieję że cię to zachęci do gry pozdro MalinaOSG. Wszystko co daje nam mod:
Stalkerzy rzucają granaty, leczą innych stalkerów gdy oni są rani leżący na ziemi, zbierają rzeczy z trupów ludzi i mutantów, mogą cię okraść z broni którą trzymasz w rękach, mogą okraść ci skrzynkę z cennych rzeczy.
Gdy wyleczysz kogoś staje się twoim przyjacielem i można go brać kiedy się chce na misje albo na spacer.
Można się przyłączyć do 3 frakcji Wolność, Naukowcy, Powinność, jak do wolności to wszyscy członkowie stają się przyjaciółmi a bandyci neutralni, jak do naukowców to wolność i powinność i naukowcy rzecz jasna stają się przyjaciółmi, a jak do powinności to oni sami przyjaciele a wojsko neutralni.
Nowe mutanty: burer, kot, szczur, zombi taki zwykły nie te które znamy, chimera, połamaniec, a kontrolerzy teraz z bliska nie atakują rękoma tylko dalej tym fajnym atakiem mózgu.
Możemy spać dzięki śpiworowi, więcej przedmiotów u handlarzy.
Są emisje wtedy stalkerzy biegną się ukryć w całej zonie są takie punkty skrytek przed emisją.

Uwagi moderatora:

Nie offtopować, pan u góry to samo! - caleb59
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez GaRRuSS w 09 Maj 2010, 20:49

Ja przeszedłem Czyste Niebo w ok. 20-25 godzin. Dużo czasu mi zajęła walka z Wolnością.
W Zew Prypeci ok. 30h (Oczywiście wszędzie robiłem wszystkie questy poboczne)
Niestety SoC'a nie przeszedłem, bo kiedy w niego grałem musiałem zrobić formata a potem zapomniałem ponownie zainstalować. Postaram się niedługo nadrobić zaległości.
Awatar użytkownika
GaRRuSS
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 11 Kwi 2010, 20:08
Ostatnio był: 31 Sie 2019, 06:12
Miejscowość: Прип'ять
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Pawlowicz w 10 Maj 2010, 07:18

Czyste niebo ok tydzień (zwiedzałem i bałem się czerwonego lasu). Zew Prypeci ok 15h (banał z mała ilością pobocznych misji). Cień Czarnobyla tak z 20-23h (te chodzenie mnie nudziło)
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Nyguz w 10 Maj 2010, 16:10

Ta :D Też zawsze przebiegałem na spidzie przez czerwony las (Brrrr) straszne miejsce... :E Ale jak kupie nową grafę to zwiedzę go całego :P

CS - Tydzień
SoC - 2 tygodnie
ZP - 5 dni :) Wszystko na poziomie stalker.
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Hrabia w 13 Maj 2010, 18:30

Cień Czarnobyla - gdzieś z miesiąc,ale nic sie przedemną nie ukryło.
Czyste Niebo - też mniej więcej to samo.
Zew Prypeci - jakieś dwa miesiące bo grałem z przerwami. :wódka:

Ale zwiedzanie jest najlepsze więc szybciej bym nawet nie chciał ich przechodzić. :wink:
To ja rozpalę ognisko a wy wyciągnijcie flaszeczki!
Awatar użytkownika
Hrabia
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 06 Sty 2010, 20:48
Ostatnio był: 26 Gru 2013, 15:32
Miejscowość: Olsztyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez MiedzianeJaja w 14 Maj 2010, 13:07

Prawie trzy lata i jeszcze będę przechodził nie raz :E
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Maus w 30 Maj 2010, 01:22

Moje czasy są następujące:

Cień Czarnobyla - ok. 5 dni
Czyste Niebo - ok. 4 dni
Zew Prypeci - ok. 5 dni

Przechodziłem Stalkery tak długo, ponieważ z każdej mapy staram się wycisnąć wszystko co się da i przy okazji z całej gry. W przeciwnym wypadku czuje duży niedosyt :E.
"Cóż za ponury absurd, aby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem."

Image

Rozpoczynam pisanie dość długiej opowieści, o tym jak narodziła się Zona która znamy, czyli inaczej o tym kto stal za wybuchem z 2006. Co ta osoba zrobiła? Czy była zła że stworzyła Zonę, czy może to było konieczne by zatrzymać coś groźniejszego? O tym w moim opowiadaniu. Póki co kończę prolog, który jest dość obszerny.
Awatar użytkownika
Maus
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 05 Wrz 2009, 23:40
Ostatnio był: 11 Kwi 2013, 03:52
Miejscowość: Strefa Zony
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości