S.T.A.L.K.E.R. - nielegalnie :(

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Postprzez Konjad w 29 Sty 2006, 00:09

Napisalem, ze mam TYLKO oryginaly... mo i sklamalem - zapomnialem o 2 grach ;) Mam pirata Silent Hill 2 (nie moge go znalesc w Polsce i USA :( ) i Silent Hill 4 ( Tu to samo - wylaczajac wersje na PS2 i Xbox poniewaz okonsol tych nie posiadam). A tak pozatym niedlugo dobije do 60-tki gier oryginalnych ;)

Jesli ktos woli pirata to nie mam nic przeciwko temu, ale napewno nie zamierzam takiej osobie w czymkolwiek zwiazanym z ta gra pomagac.

PS. Mam wreszcie dostep do netu! W bibliotece! :P Co prawda moge siedziec max 1h dziennie, ale to juz cos i zaczne sie wreszcie "normalnie" udzielac na forum ;)

To bardzo dobrze :D. BTw bo juz tam nei pamietam do konca- w usa siedzisz ze wzg zdrowotnych dobrze kojarze ? LPKorn3324
Image
Awatar użytkownika
Konjad
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 29 Sie 2005, 20:03
Ostatnio był: 27 Sie 2011, 16:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez andre1994 w 09 Wrz 2007, 23:14

Kwestia piractwa jest bardzo rozbudowana i nie wiem czy takie obszerne zagadnienie pojmą wasze młode umysły, ciekawe że żaden ,,mniodek" :) się tym nie zajął choć czytam od dawna Cd-action i smuggler (postac pewnie dobrze wam znana) czy ktoś inny z kimś z brygady (naprawdę nie pamiętam) dyskutują na ten temat, a tak wogóle to ten temat jest tak długi że nie widać końca i do tego zboczył z zapoczątkowanej treści czego jestem doskonałym przykładem/;

Chcesz pogadać o piractwie, to masz do tego odpowiedni temat. No i jak się bawi nekromancją, to trzeba wiedzieć co i jak, a nie brać się za pierwsze lepsze truchło. - МЦ -
andre1994


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość