[MiniGraph Mod] czyli mała zmiana tekstur pojazdów

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[MiniGraph Mod] czyli mała zmiana tekstur pojazdów

Postprzez Owitz w 15 Sie 2008, 11:42

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym zaprezentować maciupeńkiego moda mojego autorstwa.


link : http://stalker.filefront.com/file/MiniGraph;93066

Mod ten zmienia nam kilka tekstur pojazdów. I tak wóz bojowy z żółtego ma teraz zielone camo z charakterystyczną sowiecką gwiazdą. Niebieski autobus jest teraz bardziej wyblakły i pordzewiały.Samochód strażacki jest bardziej czerwony ( nareszcie nie różowy ) .Na drzwiach Łady Niva zamiast ukrainskiego MSW dałem logo sowieckich sił specjalnych. Zmieniłem również texturę schowka czyli z niebieskiego powstała skrzynka po taktycznych minach nuklearnych.

Dodatkowo przy loadingu jakiejkolwiek mapy dałem zupełnie nowe screeny .

Mam nadzieję , ze te kilka zmian poprawi nieco i urozmaici klimat gry a sam mod wam się spodoba.

Do modzika polecam cczywiscie Weather Overhouled Trojanucha.

Jeśli ktoś ma pomysły na podmianę lub zrobienie zupełnie nowej textury lub po prostu jakaś textura w grze go drażni niech pisze , w wolnych chwilach dorobimy nowe :)

Pozdro.
Awatar użytkownika
Owitz
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 15 Sie 2008, 11:29
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 23:00
Miejscowość: Wadowice
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18

Reklamy Google

Postprzez D4Rk w 22 Sie 2008, 15:35

A screeny byś dał?
I do jakiej wersji ten mod ?
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Postprzez Crisu w 22 Sie 2008, 15:46

Screeny masz w linku.
Mod działa z każdą wersją.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: MiniGraph mod :)

Postprzez Owitz w 06 Wrz 2008, 09:26

Witam serdecznie ponownie :)

Tutaj http://stalker.filefront.com/file/Minigraph;93716 znajduje się ostateczna wersja moda.

Nowe zmiany objęły :

-Nowe logo przy wejściu do baru. nowe textury plakatów w barze robione ręcznie w photoshopie .
-Wyostrzone textury traktorów.
-Nowy screen loadujący grę. Zmieniłem kryptoreklamę ASUS LET'S GAME na 3Dfx let's game ^^
-Zwiększona ostrosć kory drzew i nieco stonowane kolory.
-Zupełnie nowe camo dla FN 2000 .Wersja woodland green.
-Zupełnie nowe camo dla SVD Dragunov. Woodland brown na jesień ^^
- I na koniec nowe textury kombinezonów dla naukowców.


Mam nadzieję , że te zmiany oraz popzrednie w całości dodadzą uroku grze. Pozdrawiam :)

Aha screeny itp widać pod zapodanym linkiem.
Awatar użytkownika
Owitz
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 15 Sie 2008, 11:29
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 23:00
Miejscowość: Wadowice
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości