Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs
Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].
przez Mruk w 09 Lip 2022, 22:29
Jeżeli nawet po czasie sie nie zrespawnują to może warto zmienić tryb trudnosci na najłatwiejszy?
Wtedy raczej sobie z wszystkim na bagnach poradzisz
ı̣ǝsuǝʇ opǝ
-

Mruk

- Posty: 80
- Dołączenie: 12 Cze 2016, 21:45
- Ostatnio był: 05 Lut 2026, 23:11
- Miejscowość: Sarkofag
- Frakcja: Iskra
- Ulubiona broń: Gauss Gun
- Kozaki: 21

Powróć do Pytania i odpowiedzi
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość