Zmiany w ekipie

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Microtus w 06 Sty 2010, 20:57

Dobra to i ja wyleję swoje, przemyślenia na temat klawiszowego odejścia i nie tylko.
O ile były czasy co to klawisz mnie drażnił niemożebnie między innymi tym, że wiecznie nieobecny na forum przychodził i zaprowadzał swoje porządki bez jakiegokolwiek rozeznania czy wyjaśniania. Zdenerwował mnie ten człowiek niejednokrotnie. O czym wie i miał do mnie stosunek mocno alergiczny przez pewien czas (od razu zaznaczam, że też nie bezpodstawnie).

Ciągłe narzekania na temat tego, że się nie udziela. Zmusiły go do pracy nad forum. I to mu się chwali. Forum, stanęło na nogi a trza rzec, że lekko nie miał. I za to mu na pewno trzeba podziękować. Przyznam, też że dzięki wyborowi Kowka na admina spowodował, że na forum wróciłem po okresie nie bytu. I za to też klawiszowi dziękuje, bo zostawia forum w dobrych rękach (bo trza przyznać, że fanatyka takiego jak Kowek się nie znajdzie łatwo). No i coby Kowkowi za fajnie nie było to też napiszę, że nie wszystkie jego wybory i akcje rozumiem i pochwalam(jak choćby dzisiejsze (niby)wybory na moderatora).

Dołożę też jedno swoje przemyślenie na koniec: Forum straciło jednak swojego dawnego ducha (i proszę nie piszcie, że zaczynam znów starą śpiewkę). Bo były na tym forum okresy, że nie mogłem się oderwać od monitora.

PS: Klawiszu -życzę powodzenia i zaglądaj czasem.
PPS: Kowek -do roboty ;)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez von Carstein w 07 Sty 2010, 10:39

Microtus napisał(a):Dołożę też jedno swoje przemyślenie na koniec: Forum straciło jednak swojego dawnego ducha (i proszę nie piszcie, że zaczynam znów starą śpiewkę). Bo były na tym forum okresy, że nie mogłem się oderwać od monitora.


Nie żebym narzekał... ale może po prostu... wyrosłeś? Może stalker ci się znudził (jak mi) i dostrzegłeś jego liczne wady (jak ja)...

Może... ot takie przemyślenia.
A duch mimo wszystko jest tutaj dobry, niż na innych forach (po eutanazji szkodników da się już teraz żyć).+
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Microtus w 07 Sty 2010, 11:35

von Carstein napisał(a):
Microtus napisał(a):Dołożę też jedno swoje przemyślenie na koniec: Forum straciło jednak swojego dawnego ducha (i proszę nie piszcie, że zaczynam znów starą śpiewkę). Bo były na tym forum okresy, że nie mogłem się oderwać od monitora.


Nie żebym narzekał... ale może po prostu... wyrosłeś? Może stalker ci się znudził (jak mi) i dostrzegłeś jego liczne wady (jak ja)...

Może... ot takie przemyślenia.
A duch mimo wszystko jest tutaj dobry, niż na innych forach (po eutanazji szkodników da się już teraz żyć).+


Wyrosnąć to można z majtek albo klocków lego.

Niestety jestem klimaciarzem, może to jest problem. A klimaciarzy prawdziwych jest na tym forum już tylko kilku.
A i oni tracą z czasem zapał. Może jestem na to za stary, lub rozczarowuje mnie każda kolejna odsłona stalkera.
Dostałem na gwiazdkę nową część i jeszcze jej nie zainstalowałem. Sam nie wiem czemu. Może dlatego, że i tak wiem, że nie będzie to nic ciekawego.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Terminus w 07 Sty 2010, 11:36

von Carstein napisał(a):Nie żebym narzekał... ale może po prostu... wyrosłeś? Może stalker ci się znudził (jak mi) i dostrzegłeś jego liczne wady (jak ja)...

Nie rozumiesz [tu wpisać aktualny nick usera]. Tu nawet nie chodzi o Stalkera; grę samą w sobie. Na forum kiedyś się wchodziło dla samego forum i SB, ponieważ była świetna ekipa i fantastyczny, surrealistyczny klimat. Oczywiście świat się zmienia i nie można cały czas żyć na "haju"; także na forum. Ale fajne wspomnienia pozostają.
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PrzemoC.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez KoweK w 07 Sty 2010, 14:54

Ja powiem tak - nic nie przebije klimatu wyczekiwania Cienia Czarnobyla tutaj (2005-2007) przez starych użytkowników (pozdro Touchdown - może to przeczyta...).

Kiedy ty, Microtusie, tutaj byłeś i Twoja ekipa, to tak... no niezbyt mi się podobało, ale jakoś się przyzwyczaiłem (zresztą, już o tym pisałem). Po prostu, osoby młodsze były i w ogóle... jakoś nie to, i straszna podjarówa post-apo i takimi innymi rzeczami. Niestety, i tak większości tych osób już nie ma.

A teraźniejsza ekipa też jest niesamowita. :) Tacy... zwykli ludzie. :P Pomijając Legata... :D
Ostatnio edytowany przez von Carstein, 07 Sty 2010, 23:38, edytowano w sumie 1 raz
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Microtus w 08 Sty 2010, 10:53

xKoweKx napisał(a):Kiedy ty, Microtusie, tutaj byłeś i Twoja ekipa, to tak... no niezbyt mi się podobało, ale jakoś się przyzwyczaiłem (zresztą, już o tym pisałem). Po prostu, osoby młodsze były i w ogóle... jakoś nie to, i straszna podjarówa post-apo i takimi innymi rzeczami. Niestety, i tak większości tych osób już nie ma.

A teraźniejsza ekipa też jest niesamowita. :) Tacy... zwykli ludzie. :P Pomijając Legata... :D


Kowku, ekipa była i się sfilcowała. A to, że Ci się nie podobało, wiedzą chyba wszyscy co wtedy byli na forum. Jednak była wtedy pewna, różnica, nikt nikogo nie wyganiał ani nie banował za ciągłe narzekanie i pitolenie. Co więcej, zostałeś zaproszony do wspólnego tworzenia forum i jakoś zostałeś. Klimat Ci się nie podobał, minie z czasem też MCaleb zaczął irytować. I zamordyzm zrobił się tu nieziemski. Na co wtedy reagowałem, niejednokrotnie (i nie otrzymywałem od administracji odpowiedzi: spadaj/nie twoja sprawa, bądź kasował posty).

Piszesz, że osoby były młodsze, moim zdaniem młodsze są teraz, bo co z tego, że ktoś pisze, że ma 20-parę lat a i tak zachowuje się i swoimi postami dowodzi, że naprawdę to ma z 15. I jakoś takie dziwne odczucie mi towarzyszy od pewnego czasu. :facepalm:

A jak ktoś chce zobaczyć o kogo mi chodzi (o ekpię jak pisze Kowek) to niech zajrzy w odnośnik użytkownicy, kliknie w opcje sortowania przez ilość postów (najwięcej) i przesortuje. 2 czy 3 pierwsze strony są pełne ludzi których tu brakuje. I nawet nie chodzi o tych co odeszli do X-21 (pies ich trącał) jakbym chciał siedział bym tam.

Na koniec zaznaczam, że nie mam nic przeciwko tej ekipie. Gdyby było źle to bym tu nawet nie zaglądał.
Lubie was ludzie i dla was się tu czasem zjawiam. Więc nie musisz Kowku pisać, że jest też fajnie, bo jest.

PS: A Terminus chyba wyjaśnił moją opinię najlepiej, za co dzięki :wink:
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez KoweK w 27 Kwi 2014, 14:10

"poprzednia część posta ze stycznia 2010":

xKoweKx napisał(a):
Microtus napisał(a):A jak ktoś chce zobaczyć o kogo mi chodzi (o ekpię jak pisze Kowek) to niech zajrzy w odnośnik użytkownicy, kliknie w opcje sortowania przez ilość postów (najwięcej) i przesortuje. 2 czy 3 pierwsze strony są pełne ludzi których tu brakuje. I nawet nie chodzi o tych co odeszli do X-21 (pies ich trącał) jakbym chciał siedział bym tam.

Spora część odeszła, bo S.T.A.L.K.E.R. nie spełnił ich wymagań... dlatego nie ma wielu użytkowników, którzy mają sporo postów. To samo chciałem zrobić, ale zostałem, szkoda było tego czasu na forum.

A do innych twoich akapitów nie wiem jak się odnieść, w skrócie - masz rację.


- - -

Jest rzecz, o której kompletnie zapomniałem podczas tego, gdy byliśmy wczoraj na scenie.

Pora na, właściwie to kosmetyczne, zmiany. Nie będę się rozwodził - Soviet dzisiaj przestaje pełnić funkcję administratora, dostanie on zasłużonego VIS-a, a do administratorów dołączy... Glaeken.

Nie wiem jakby bez Ciebie to wszystko wyglądało i żałuję, że nie zdążyłem Tobie wczoraj tego powiedzieć, ale gdzieś uciekłeś. :) Ciesz się nowym kolorkiem i jeszcze raz dziękuję.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Glaeken.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Pangia w 27 Kwi 2014, 14:39

No tak, LA wyszło, era Sovieta się zakończyła. Ale będzie mi brakowało jego „Nie kućcie się.”, jako VIS to już nie będzie to samo :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez atikabubu w 27 Kwi 2014, 14:58

A gdzie mój admin z okazji premiery LA? :caleb:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Voldi w 27 Kwi 2014, 17:07

Nie dostaniesz bambaryło, bo się nie pojawiłeś.

Dawaj Gizbarusowi opowiadacza :caleb:
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Poldzer w 27 Kwi 2014, 18:11

Można wiedzieć czemu odszedł soviet odszedł? Bo wątpię żeby to było powodem że LA wyszło.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Glaeken w 27 Kwi 2014, 18:11

Jako persona będąca już oficjalnie u "steru" wypadałoby powiedzieć kilka słów :)

Nie jest tajemnicą, że już od dłuższego czasu działałem jako osoba decyzyjna w pewnych sprawach zw. ze strona/forum nie mając odp. "koloru" bo to uważam za sprawę czysto symboliczną. Z Kowkiem na bardzo wiele spraw dot. strony/forum mamy identyczny punkt widzenia i wspólne plany dot. rozwoju forum/strony na przyszłość. Pod wieloma względami wzajemnie uzupełniamy się, dzięki temu prowadzenie strony "od kuchni" wygląda bardzo sprawnie i szybko. Oczywiście zdarzają się różnice zdań ale raczej przekonywujemy się wzajemnie do pomysłów argumentami albo po prostu zaczynamy coś tworzyć aby następnie pokazać drugiej osobie co mieliśmy na myśli. To zaowocowało wieloma projektami które są zakończone (np.: dekada stalkerów) lub nadal w toku na różnym etapie ;)

Korzystając z okazji chce podziękować osobom z którymi współpracowałem lub współpracuję do dnia dzisiejszego a które nigdy mi nie odmówiły pomocy... a wręcz przeciwnie - zawsze byli skorzy do pomocy: Pan Skarbonka, Canthir, Terminus, Skowoo, Ilja, Marcel, Soviet i Realkriss. DZIĘKUJĘ i żałuję, że nie mogłem tego powiedzieć wczoraj ze sceny ale wyleciało mi to z głowy :/

Za ten post Glaeken otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, Universal.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości