Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kamko Furiat w 24 Sie 2013, 00:04

Voldi napisał(a):
Bandyta tego nie potrzebuje - trzeba mieć jaja, to prawda. Ale przede wszystkim to nasza liczebność i ZACIEKŁOŚĆ dają nam potęgę


Szczególnie, jak się w was pijawki wpieprzą, albo anomalia kwasem pole... a nie, wy przecież nie chodzicie na artefakty. Wy okradacie tych, którzy po nie chodzą. I temu wam uber-kombinezony nie potrzebne. No tak.



Witamy na forum :kotek:


Witam :D Akurat walkę z mutantem potrafi wygrać każdy bez żadnego kombinezonu, jeśli tylko wie co robi. A wśród nas uwierz mi jest sporo takich, którzy wiedzą co robią.

Co do tego okradania... chyba każdy w Zonie jest po to, by kasy sobie zarobić czyż nie? To jest nasz sposób na zarobek. Używamy głowy. Jeśli stalkerzy wolą narażać tyłek na pchanie się w anomalie to ich sprawa. Ponadto należy nam się zapłata za utrzymanie porządku. :E Z resztą jeśli zechce mi się pchać w anomalie to za tą kasę jaką zarobiłem (wiadomo w jaki sposób xD) mogę sobie kupić taki kombinezon. Albo "pożyczyć" go od jakiegoś stalkera i huzia po artefakty. I każdy bandyta tak może. Ale po co? Mamy ryzykować tyłek, gdy mamy od tego takich głuptasków? To się nazywa używanie mózgu. Może dla innych takie postępowanie nie jest w porządku, ale czy jest coś na tym świecie co jest idealne? Nie ma. Można powiedzieć, że nawet taki stalker nie jest w porządku za sam fakt przebywania w Zonie, bo to tak czy siak jest nielegalne ;)
Zona to nie miejsce dla płaczliwych i rozpieszczonych gogusiów...

Za ten post Kamko Furiat otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Łilson.
Awatar użytkownika
Kamko Furiat
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 22 Sie 2013, 23:27
Ostatnio był: 05 Maj 2014, 22:35
Miejscowość: Zamość/Zona
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Linercik w 27 Sie 2013, 16:26

Ja za pierwszym razem wybrałem Stalkerów. Według mnie są najlepiej przystosowani do Zony. Chcą po prostu w niej żyć. I najbardziej przypominają mi bohatera " Ołowiany Świt ".
Awatar użytkownika
Linercik
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 27 Sie 2013, 16:12
Ostatnio był: 27 Sie 2013, 16:40
Miejscowość: Palmowo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez powin w 29 Sie 2013, 17:26

ja wole powinność bo mają lepsze pancerze i są zdyscyplinowani POWINNOŚĆ GÓRĄ :E
Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło.

Za ten post powin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krzyk19,
Negative Generał Golonka.
Awatar użytkownika
powin
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 29 Sie 2013, 17:12
Ostatnio był: 24 Sie 2017, 12:17
Miejscowość: Wagon Jogi (kozaki i te sprawy...)
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez 1996Demianos w 24 Gru 2013, 14:09

ja wybralem Wolnosc :D

Dla mnie panowie z powinnosci sa ograniczeni pod wzgledem ideologii a pozatym maja powiazania z wojskiem co niezbyt mi sie podoba...

za to wolnosc to poprostu banda anarchistow ktora stara sie okielznac zone :D

no i pozatym maja swietnych snajperow (troche gorzej ze szturmem) :(
Najemnicy złapali stalkera
Wzięli go za nogi wsadzili głową do studni potrzymali trochę w wodzie i pytają
- Artefakty? Pieniądze?
a on na to:
- Nie
To wsadzają go znowu i znów
- Artefakty? Pieniądze?
a on na to:
- Nie
i go znowu do wody i pytają
- Artefakty? Pieniądze?
a on na to:
Słuchajcie chłopaki albo zanurzcie mnie głębiej albo trzymajcie dłużej.
Woda kurna brudna jak ja tam mam cos dojrzeć.
Awatar użytkownika
1996Demianos
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 08 Kwi 2013, 22:02
Ostatnio był: 15 Wrz 2015, 20:32
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Krzyk19 w 01 Lut 2014, 13:40

Ja zostałem Najemnikiem. Bandytów nigdy nie lubiłem, bo za każdym razem próbowali mnie okraść z moich rubli. W Wolności nie lubię niczego. Nawet ich bazy, bo za każdym razem jak się tam pojawiam to coś(nie wiem co) każe mi uciekać jak najdalej z tego miejsca.
Powinność jest ok. Dobra broń i organizacja tak jak w wojsku. Gdyby wszędzie rządzili tacy ludzie jak Gen. Kryłow. Tej frakcji nawet pomimo bliskości ideowej nie wybrałem, bo jednak mam litość. W Wolności są same mięczaki do których nie chcę nawet wystrzelić z Makarowa, bo pewnie od razu zaczęli by się kulić na ziemi i błagać o litość. Może z tym pistoletem trochę przesadziłem, ale Wolność jest bardzo słaba.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez agata w 02 Lut 2014, 14:22

ja za pierwszym razem od razu przystąpiłam do Stalkerów, ot tak, z sentymentu po SoC. Za drugim razem też. Teraz gram trzeci i planuję przytulić się do Wolności, żeby Powinność wiedziała, kto rządzi w Zonie (oprócz tego, że ja) :D
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Generał Golonka w 03 Lut 2014, 10:43

Ja kocham "Wolność" za ich swojski klimat w bazie, poglądy, i charakter Gandzi podobny troszkę do mojego. ;)
Сражаться! За свободу!
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Hornik w 03 Lut 2014, 14:23

W Czystym Niebie zawsze przynależę do Samotników i polecam dołączać do nich każdemu kto lubi sobie pogadać na spokojnie z każdą frakcją niezależnie od tego jakie panują spory bo i tak ci nie zrobią krzywdy :)
Awatar użytkownika
Hornik
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 28 Sty 2014, 23:32
Ostatnio był: 07 Lip 2014, 14:19
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 2

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Szagart w 03 Lut 2014, 16:46

Hornik, chyba z każdą oprócz Bandziorów i Monolitu. Ja wybrałem Powinność, dlaczego? Lubię ich dyscyplinę, świetne uzbrojenie oraz za główny cel w Zonie uznałem walkę z Bandytami i Mutantami. Do Wolności nic nie mam, w przeciwności do większość mojej frakcji, atakuje tylko jeśli oni zaczną :)
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Generał Golonka w 03 Lut 2014, 16:57

:arrowu: No jak należysz do "Powinności" w Czystym Niebie, to "Wolność" otworzy do Ciebie ogień jak tylko Cię zobaczą. A jak napisał jeden z moich przedmówców, sercem jestem w "Wolności", ale ciałem u Samotników, ponieważ podczas przechodzenia Czerwonego Lasu, przynależenie do "Wolności" bardziej przeszkadza, niż pomaga...
Ostatnio edytowany przez Generał Golonka, 03 Lut 2014, 17:13, edytowano w sumie 1 raz
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Szagart w 03 Lut 2014, 17:01

Sorry za off. Generale, wielokrotnie Wolnościowcy mnie widzieli i nie otwierali ognia :) przykład to Magazyny Wojskowe ci na wzgórzu, inną sprawą jest to, że po wojnie mało ich zostało więc raczej mnie dziś nie widzą, gdyż w Dolinie mało kiedy jestem. Koniec off.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Generał Golonka w 03 Lut 2014, 17:12

[OFF TOP] Uwierzę Ci na słowo. ;) Nigdy nie byłem w "Powinności", ale jak kiedyś należałem do "Wolności", to Powinnościowcy od razu zaczynali do mnie strzelać niezależnie od lokacji, no ale ok. [KONIEC OFF TOPU]
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości