[L.U.R.K.]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[L.U.R.K.]

Postprzez KoweK w 12 Sie 2009, 11:27

Celem modyfikacji jest osiągnięcie, jak najlepszego doświadczenia z Shadow of Chernobyl. Mod wg. mnie zapowiada się świetnie i patrząc na trailery wygląda całkiem, jak inna gra, a grafika jest iście fotorealistyczna.

Strona na MODDB

Zmiany:

    Stealth AI, czyli możliwość skradania się do przeciwników.
    Light Detection Parameters, czyli usprawnione wykrywanie przeciwnika przez A.I. w zależności od światła, czyli pory dnia.
    Accurate Sound Detection, czyli nie spotkamy sytuacji, gdy atakujemy bandytów z ukrycia i jeden po cichu zginie z naszych rąk, to od razu reszta wrogów podnosi alarm.
    Zmienione animacje broni na realistyczniejsze
    Usprawniony handel
    Dokładne skalowanie broni
    SKY4CE
    Deapth of Field
    Dynamiczna pogoda
    Lepsze tekstury

Filmy:





Drugi film wg. mnie miażdży :)

Download:

Wersja 1.1
MODDB:

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive spiakorman, Misq675, GhostRider44.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Reklamy Google

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Raith w 12 Sie 2009, 12:07

Jakiś miesiąc temu widziałem zapowiedź moda, ale nie sądziłem że prace się tak szybko rozwiną. To 2 mod na jakiego czekam zaraz po Lost Alpha.
There are too many assholes but there is not enough of bullets
Image
Image
Awatar użytkownika
Raith
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 05 Cze 2009, 21:51
Ostatnio był: 08 Gru 2021, 15:58
Miejscowość: Centrum Zony
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Michu w 13 Sie 2009, 01:11

Powiem tak - mod zapowiada się całkiem uroczo. Serio, chętnie bym zagrał ale jest jedno ale o którym każdy wie - wymagania. Jak będę miał nowy komputer, b. możliwe że pogram. Grafika wygląda faktycznie cudnie, i widać jak tutaj same tekstury potrafią zmienić grę. No oczywiście jeszcze parę bajerków z pogodą i depth of field. Niestety jak na razie zaprezentowano tylko grafikę, a te AI? Serio ciekawi mnie jak to będzie wyglądać, więc z niecierpliwością czekam na więcej info, czy 'pokazów'.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Darth ReX w 13 Sie 2009, 10:29

Dla mnie ten mod to next-genowy remake Shadow of Chernobyl i nie powiem, ma on moją aprobatę.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez portals w 13 Sie 2009, 11:39

Demonstracja AI http://www.xfire.com/video/bcd6a/
a tu zachowanie w zależności od światła http://www.xfire.com/video/bec8e/
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez bzykacz w 14 Sie 2009, 22:47

Mod zapowiada się naprawdę zaj%&$cie,czekam naprawdę z niecierpliwością :D . W końcu będzie miała znaczenie taktyka i spryt. Ale z drugiej strony wymagania :wink: ale cóż coś za coś prawda.Prawię jak inna gra,ale nadal z starym,dobrym,wyciekającym z ekranu klimatem.
Awatar użytkownika
bzykacz
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 11 Sie 2009, 17:34
Ostatnio był: 26 Lut 2016, 00:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Adi007 w 31 Sie 2009, 01:25

Crysis i Clear Sky może się schować, naprawdę, takiej grafiki to ja nigdy ale to przenigdy nie widziałem w grach! :o Wielki ukłon w stronę autorów moda! A do tego jeszcze to AI, wreszcie można będzie robić misje po cichaczu! Prawie jak Splinter Cell! Dezowave powinien połączyć siły z autorami L.U.R.K-a, wtedy Lost Alpha jeszcze by miała to AI które było zapowiadane kiedyś!
Adi007
Stalker

Posty: 73
Dołączenie: 11 Sie 2009, 01:07
Ostatnio był: 26 Cze 2011, 03:19
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Michu w 31 Sie 2009, 17:36

Grafika? Wypieprzę tekstury i shadery i mam wszystko co w modzie oprócz polepszonej grafiki ^^

Apropo lost alpha, przydało by się tam coś takiego. Wtedy to by było fajno...

To nie bedzie takie latwe jak Ci sie wydaje... - caleb59

Za ten post Michu otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative stalek.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Darth ReX w 31 Sie 2009, 18:04

A nawet gdyby, to i tak grafice Stalkera przyda się odświeżenie.
A Caleb, gdyby to było trudniejsze, to wymagałoby już grzebania w kodzie gry, a wątpię, by autorzy byli aż tak zdolni by przerobić engine.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez portals w 31 Sie 2009, 20:38

[quote]to wymagałoby już grzebania w kodzie gry, a wątpię, by autorzy byli aż tak zdolni by przerobić engine.[/quote
W kodzie gry nie wolno grzebać bo narusza to warunki licencji(chodzi o pliki exe i dll ale mody"gamedata" są dozwolone)
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Rudy [S.T.A.L.K.E.R] w 01 Wrz 2009, 23:31

:1.09.2009:
Mod bardzo ładnie wygląda szczegulnie na filmikach a napewno na 2. Widać że zostało bardzo dużo rzeczy dodanych czyli kolejna długa i nowa modyfikacja, ale wiecie co mnie smuci że w polsce nie robią takich modów : ( .
Wszystkich zachwyca ten Lost Alpha... ja już widze że ten mod lepiej wygląda i bedzie lepszy, I napewno Stabliniejszy. No ale każdy ma swój gust.

:Dziękuje za przeczytanie-Towarzysz Rudy:
Awatar użytkownika
Rudy [S.T.A.L.K.E.R]
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 25 Sie 2009, 17:53
Ostatnio był: 05 Gru 2009, 17:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: -1

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez atikabubu w 02 Wrz 2009, 09:26

Hmm... Mod zapowiada się ciekawie jednakowoż martwi mnie użyty shader pack. FPSy pójdą w dół a ta wersja którą ja mam (2.0 beta) ma wrednego buga z... czymś... Nie chce mi się instalować Stalka tylko żeby zrobić shota :P
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Następna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości