Radio Marysia

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Radio Marysia

Postprzez Thing w 28 Gru 2007, 19:09

Image


Radio Maryja
Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru (http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Radio_Maryja)

Radio Maryja – toruńska rozgłośnia katolicko-narodowa i sekta. Nadaje audycje dla emerytów, rencistów, schizofreników, masochistów i ksenofobów. Popiera łowców TW i agentów SB, chociaż niektórych TW i agentów SB też popiera. :D
Image
Awatar użytkownika
Thing
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 16 Gru 2007, 20:03
Ostatnio był: 03 Sty 2008, 21:39
Miejscowość: Lab. X-18
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Fred w 28 Gru 2007, 19:16

There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

Postprzez Thing w 28 Gru 2007, 19:24

heh , nie wiem czy zauważyliście, ale jak adminowi (Chwała Mu!) się nudzi to poprawia błędy ortograficzne, interpunkcyjne...no i wymądrza się ...tak , tylko napomykam, po przeczytaniu kilku "starych" postów.

A co to ma do tematu? - МЦ -
Image
Awatar użytkownika
Thing
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 16 Gru 2007, 20:03
Ostatnio był: 03 Sty 2008, 21:39
Miejscowość: Lab. X-18
Kozaki: 0

Postprzez Atomoffka w 28 Gru 2007, 19:26

Popiera łowców TW i agentów SB

Że jak? To na naszym ShoutBoxie są agenci? oh lol :D

A btw, Thing, czemu Ty tylko podajesz źródło, ewentualnie kopiujesz tekst? Może dodałbyś też coś od siebie?
Np... Hmmm. Lubisz Radio Maryja? :DD Ok, ok. Pytanie retoryczne.

A tak od siebie... To fakt, że Chuck'owi udało się policzyć do nieskończonościi. Pracował przy kasie u Rydzyka.
Ostatnio edytowany przez Atomoffka, 28 Gru 2007, 19:39, edytowano w sumie 1 raz
!!Gołe baby !!

Image
марика поэдращиа.
Awatar użytkownika
Atomoffka
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 18 Sie 2007, 22:29
Ostatnio była: 22 Cze 2014, 18:56
Miejscowość: się biorą dzieci?
Kozaki: 0

Postprzez Thing w 28 Gru 2007, 19:33

Mam traumatyczne przeżycia związane z Radiem Marysia. otóż mieszkam u Babci która jest wielką fanką radia m. i często, chcąc nie chcąc, słucham tego razem z nią. Dawno już doszedłem do wniosku że robią ludziom wodę z mózgu, ale co też taka stara babka ma za rozrywki ? pozostaje jej na stare lata tylko radio m. jako swoista łączność ze światem. Zarówno rzeczywistym , jak i tym nierzeczywistym.
Image
Awatar użytkownika
Thing
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 16 Gru 2007, 20:03
Ostatnio był: 03 Sty 2008, 21:39
Miejscowość: Lab. X-18
Kozaki: 0

Postprzez fjk w 28 Gru 2007, 20:03

ja tego radia nie trawie... antysemityzm wprost isę leje... a durgie to to że wykorzystują tych starych ludzi... manipulacja i tyle... to nie jest JUŻ śmieszne... to jest żałosne, strasze... a wszyscy się boją BYŁYCH agentów SB... czemu? albo strraszwilych TW!! eeee strraszne!!! 50 letni ludzie, strac hsię bać... tu "Bóg kazał wybaczać" a tu "ścigajmy ludzi którzy BYLI SB-kami 20 lat temu!".... trochę to chore i tyle odemnie cheers =]
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Soviet w 19 Sty 2008, 21:21

r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez szympekmajster w 19 Sty 2008, 21:55

nagranie niezłe.
A co do tematu:
Jakieś 3 tygodnie temu skakałem po kanałach (radiowych oczywiście) trafiłem na radio maryję. Nigdy nie byłem jakoś źle nastawiony do tego kanału, a wręcz uważałem, że ludzie przesadzają mówiąc takie rzeczy na temat anteny. Jednak spędząc 30 min na słuchaniu rozgłośni zacząłem rozumieć miliony ludzi tępiących radio M. Leciała audycja o okultyźmie, sataniźmie i wpływie tego na młodych ludzi. Słuchałem troszkę z ciekawościa o czym tu usłyszę i z minutą na minutę byłem coraz bardziej zdziwiony. Dzięki udziałowi (bardzo aktywnemu) słuchaczom temat skręcił bardzo na tor homoseksualizmu, pedałów itp. Zadzwonił jakiś gość z niemiec, mówiąc po niemiecku zaczął gadać z jakąś tam panią profesor (oczywiście też z niemiec) jacy to homoseksualiści są źli. Do końca audycji nie było już ani słowa o okultyźmie. Podzielam wasze zdanie w całej rozciągłości.

EDIT:
maszt radio maryja: http://pl.youtube.com/watch?v=6r7eb982J8A zasięg? Cały świat!
Image
http://youtube.pl/GamePCTV Kanał YT - Let's Play'e, recki, nowości ze świata gier
Zapraszam :)
My PC :)
AMD Phenom II X4 @ 3,8GHz, 8GB DDR3 Crucial, AMD HD7870XT
Awatar użytkownika
szympekmajster
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 18 Lis 2007, 20:54
Ostatnio był: 12 Gru 2014, 00:31
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Postprzez Terminus w 04 Lut 2008, 23:04

Tak na serio o Radiu M...
Z jednej strony powinno/wypadałby by istniały katolickie media o zasięgu ogólnopolskim takim jak ta rozgłośnia tylko, że...
1. W mojej subiektywnej ocenie RM robi więcej szkody dla Kościoła Katolickiego [dalej KK] niż przynosi pożytku tzn. odwołuje się do wąskiego kręgu ludzi, którzy już są "wierzący", aczkolwiek ich wiara jest często niepogłębiona i "przedsoborowa". Za to są zupełnie nieatrakcyjni dla ludzi poszukujących sensu i porządku w życiu, szczególnie dla młodych.
2. Zakres ingerencji w państwo i politykę jaki uzurpuje sobie RM jest oczywiści niezgodny z nauką i przepisami KK. Na dodatek niektórzy teolodzy tacy jak śp. ks. Tichner zwracali uwagę, że w tym co głoszą są bliżsi niektórym ruchom schizmatycznym, które zostały wyrzucone z KK, niż prawdziwemu KK.

Smutne jest to, że media "katolickie" w naszym kraju zwykle ewoluują w stronę prymitywnego nacjonalizmu. Tak było przed wojną z Niepokalanowem, tak teraz jest z Toruniem.

Jak dla mnie istnienie RM w tej formie i pozycja Rydzyka jest wynikiem słabości polskiego KK, zwłaszcza episkopatu, który nie potrafi przyjąć tak naprawdę ani zmian jakie wprowadził Sobór Watykański II ani nauki JPII, woląc pozostać przy powierzchowności "masowego" i "ludowego" kościoła i ułudzie władzy jaką zapewniają duże liczby w statystyce.

Piszę to jako osoba wierząca i praktykująca...

Mnie fascynuje jak ci sami ludzie w Wielkanoc mówią "módlmy się za naszych braci Żydów" a potem na antenie dają upust swojemu antysemityzmowi, cytują przykazanie miłości a potem dyszą nienawiścią, kłamią i szkalują wszystkich, którzy mają inną niż oni wizję państwa.

Sorry, że ja tak na serio ale Radio Maryja przestało mnie dawno śmieszyć, gdy uświadomiłem sobie jaką krzywdę czynią tym, którzy ich słuchają...
Ja już przez nich straciłem niektórych przyjaciół, którym retoryka zastąpiła logikę.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440


Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość